po.perhegrigh.ru

Uśmiechając Barn Owl

English Fotograf Chris Heldfild (Chris Hadfield), przybył w Bamburgh, Northumberland, wykonane są znakomite zdjęcia Barn Owl, złapać myszy na kolację.

uśmiechając Barn Owl

Ładne ptaki siedzi na skałach, „uśmiechnięte” w kamerę, trzymając w dziobie dużego gryzonia. Wystarczyło kilka próbuje połknąć swoją ofiarę.

58-letni Anglik wziął fotografię tylko trzy i pół roku temu. - Jestem bardzo zadowolony, że udało mi się złapać taką niezwykłą scenę - uznany fotograf. - Wydawało się, że sowa patrząc na kamery i uśmiecha się do mnie.

- Lubię strzelać sowy. Dostali bardzo ciekawe na zdjęciach. A potem okazało się takim sukcesem - płomykówka z myszy w ustach! To było bardzo interesujące, żeby ją obejrzeć. Mysz był dość duży i nie mogę sobie wyobrazić, jak szybko będzie w stanie go przełknąć.

uśmiechając Barn Owl

- Fotografia - to było tylko hobby na początku, ale z czasem stała się ona poważna sprawa - mówi Pan Hadfield. - Zawsze chcę przekazać publiczności całe piękno przyrody, otwierając niektóre z sekretów jego fauny.

- Oczywiście, wielu mieszkańców miast nie widziałem sowę na obiad, choć sowy stodoła są znane mieszkańcom brytyjskich przedmieść. Te ptaki chociaż są nocne zwierzęta, ale często polują w ciągu dnia, tak aby zobaczyć ich jest całkiem realne.

uśmiechając Barn Owl

Barn Owl - osiadły ptak woli polować na tym samym terytorium. żywią się głównie gryzonie, mola, ryjówki, płazów, owadów i czasami jedzenia różnych ptaków.

Z innymi członkami rodziny sowy Płomykówka wyróżnia się obecnością tarczy twarzy, zarys przypominający serce. Na płomykówka jest całkiem jasne upierzenie, który jest znacznie lżejszy niż reszta płomykówka.

uśmiechając Barn Owl

sowy stodoła żyją głównie w otwartych równinach z niewielką liczbą drzew, najczęściej - w lasach, na łące Marsh z gęstej trawie wzdłuż wód, nieużytków, wąwozy, a nawet autostrad. Doskonale obok siebie z człowiekiem, osadnika w pobliżu jego posiadłości i liczby gospodarstw rolnych.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Para oborze sowy YorkshirePara oborze sowy Yorkshire
Idealny strzał zimorodek Szkocki fotografIdealny strzał zimorodek Szkocki fotograf
Motyle i ważki od fotografa Mauro MaioneMotyle i ważki od fotografa Mauro Maione
Zimorodki - doskonałe rybakówZimorodki - doskonałe rybaków
Kot przyjęła myszKot przyjęła mysz
Niezwykłe zdjęcia szczurówNiezwykłe zdjęcia szczurów
Sowy z fotografów Jari peltomaki i Davida tiplingaSowy z fotografów Jari peltomaki i Davida tiplinga
Great Grey Owl czeskiego fotografa Jiří MichalGreat Grey Owl czeskiego fotografa Jiří Michal
Radioaktywny mysz uciekła z kompleksu jądrowegoRadioaktywny mysz uciekła z kompleksu jądrowego
Cute baby orangutan w zoo w TokioCute baby orangutan w zoo w Tokio
» » » Uśmiechając Barn Owl

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru