po.perhegrigh.ru

Sowy Brownies przez brytyjskiego fotografa Russell Savory

Brytyjski fotograf dzikiej przyrody Russell Sevorri (Russell cząber) lubi strzelać ptaki i jego największą miłością jest sowa. Według fotografa, sowa jest tak ciekawe i tajemnicze istoty, które może sfotografować je w nieskończoność.

sowy Brownies przez brytyjskiego fotografa Russell Savory

Zdjęcie: Russell cząber Stow Maries lotnisk w Essex

Ta mała sowa (pójdźka), szybko pływające prosto w obiektyw kamery, przypominający jakiegoś samolotu wojskowego. Russell Sevoroi udało się uchwycić niezwykłą sowę latającą tego lata na starym lotnisku wojskowym w Essex (Stow Maries lotnisku w Essex).

sowy Brownies przez brytyjskiego fotografa Russell Savory

- Sowa ciasno złożone skrzydła i szybko przeniósł się do mnie - mówi 60-letni fotograf. - Miałem aparat fotograficzny z obiektywem 600 mm, dzięki czemu obraz wyszedł doskonałą jakość.

sowy Brownies przez brytyjskiego fotografa Russell Savory

- Ten mały ptak wyglądał na bardzo zły, kiedy podszedł do mnie. Jednak zdałem sobie sprawę, że dla mnie to nie będzie działać szkodliwie. Kocham małe sowy. Pomimo niewielkich rozmiarów, wszystkie one mają silny charakter.

sowy Brownies przez brytyjskiego fotografa Russell Savory

sowy Brownies przez brytyjskiego fotografa Russell Savory

Są to małe jednostki, które są czasami Sassy, ​​czasami przypominający Dwaj zgryźliwi tetrycy, emeryci. Sowy są bardzo ciekawski. Wszystkie są interesujące i są wszędzie popchnął jego „nos”.

sowy Brownies przez brytyjskiego fotografa Russell Savory

sowy Brownies przez brytyjskiego fotografa Russell Savory

- Myślę, że są chętnie pozują do mnie, a ja się z tego wielkiej przyjemności. Brownies sowy pokazane na moich zdjęciach, żyć na starym opuszczonym lotnisku wojskowym, który był rajem dla samolotów wojskowych w czasie pierwszej wojny światowej.

sowy Brownies przez brytyjskiego fotografa Russell Savory

sowy Brownies przez brytyjskiego fotografa Russell Savory

- To stare lotnisko stało ojczystego domu, gdzie czują się bezpiecznie - mówi Russell. - Są tutaj! Doszedłem do tego miejsca, aby strzelać sowy. Do tego użyłem nie tylko zwykły aparat fotograficzny i kamera-pułapek, dzięki której ptaki czują się swobodnie i pokazał się w całej swej okazałości.

sowy Brownies przez brytyjskiego fotografa Russell Savory

Te małe istoty są zachwyceni oczy, więc niech teraz oni będą zadowoleni z innymi ludźmi, którzy nie są obojętni na pierzastych stworzeń! Jeden z moich ulubionych zdjęć - dwie sowy, cieszyć się piękny zachód słońca, spotkali się na starym lotnisku wojskowym w Essex - powiedział Russell Sevorri.

sowy Brownies przez brytyjskiego fotografa Russell Savory

Zdjęcie: Russell cząber Stow Maries lotnisk w Essex
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Parson Russell TerrierParson Russell Terrier
Pisklęta Pójdźka z zoo w SacramentoPisklęta Pójdźka z zoo w Sacramento
Które mogą mieć sowę, cechy nocnych ptakówKtóre mogą mieć sowę, cechy nocnych ptaków
Większość ptaków drapieżnychWiększość ptaków drapieżnych
Jack Russell TerrierJack Russell Terrier
Zabierz mnie na fotografa!Zabierz mnie na fotografa!
Zawartość wróbel sowa w domu: wskazówkiZawartość wróbel sowa w domu: wskazówki
Zawartość Wyżyny sowa w domu: 5 zasad do zapamiętaniaZawartość Wyżyny sowa w domu: 5 zasad do zapamiętania
Sowy z fotografów Jari peltomaki i Davida tiplingaSowy z fotografów Jari peltomaki i Davida tiplinga
Polowanie rybołowa przez brytyjskiego fotografa Billa DohertyPolowanie rybołowa przez brytyjskiego fotografa Billa Doherty
» » » Sowy Brownies przez brytyjskiego fotografa Russell Savory

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru