po.perhegrigh.ru

Niezwykłe zdjęcia szczurów

Holenderski fotograf Ellen van Dilen (Ellen van Deelen) wykonał serię niezwykłych obrazów, których bohaterami byli jej zwierzęta - szczurów. Kobieta postanowiła stworzyć szereg unikalnych scen, gdzie gryzonie zostały zajęte wykonywania różnych codziennych zajęciach, jak zwykle dla człowieka.

Niezwykłe zdjęcie szczury

Ellen van Dilen szczotkowane, że czerpał inspirację z serii zabawek dziecięcych Leśna Rodzina. Aby stworzyć niezwykłą kobietę album przyciąga do pracy wszystkich trzech swoich ulubieńców - Max, stropu i Rosie.

Gryzonie nie były przeciwne do wzięcia udziału w niezwykłej sesji zdjęciowej, tak wiele problemów z organizacją strzelaniu nie powstał. Oczywiście, szczury nie byli zainteresowani tym, aby uprościć zadanie kochanką. Gryzonie ciekawością badał niezwykłe przedmioty, z którymi są (na idei Ellen) zostali powiadomieni, ale w rzeczywistości okazało się trochę inaczej.

Niezwykłe zdjęcie szczury

A na tym zdjęciu Max wyrusza w podróż w jego Volkswagen Beetle!

„Chciałem pokazać, że szczury mogą być tak samo ludzi, co najmniej, przynajmniej na zdjęciach. Musiałem stworzyć każdą scenę około godziny i ciągle o tym samym, aby wziąć zdjęcia gryzonia po prostu tak, jak chciał. To było bardzo trudne, aby je wziąć tę czy inną pozycję, więc mogę tylko czekać „- mówi Ellen van Dilen.

Niezwykłe zdjęcie szczury

Było to szczególnie trudne do sfotografowania scenę, w której uczestniczyło kilku gryzoni (np, że to zdjęcie z filiżanką herbaty).

„Wiesz, nigdy nie kochał i szczury gryzonie, zwłaszcza. Jednak jakiś czas temu byłem w sklepie zoologicznym i zobaczył szczura. To był zupełnie inny od mojego pomysłu szczurów i był bardzo zabawny. Sprzedawca powiedział, że nikt nie chce kupić ze względu na nietypowy kolor szczura. I żal gryzonia, i kupiłem go! Stwierdzono, że szczury są bardzo przyjazne i inteligentne zwierzęta „- mówi 54-letnia Ellen w wywiadzie dla brytyjskiego wydawcy Daily Mail.

Niezwykłe zdjęcie szczury

Ale to szczur wygląda dość zmęczony drutach ...

Po utworzeniu album jak kobieta planuje nadal strzelać gryzoni w nietypowej sytuacji dla nich.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Dekoracyjne rat: rodzaje i pielęgnacjaDekoracyjne rat: rodzaje i pielęgnacja
Hipopotam karłowaty cielę i Edinburgh ZooHipopotam karłowaty cielę i Edinburgh Zoo
Świnki morskie na olimpiadzie! 2012Świnki morskie na olimpiadzie! 2012
Zoo Budapeszt wprowadzono szczurówZoo Budapeszt wprowadzono szczurów
Jak możemy karmić szczura domowych? Pokarm dla szczurówJak możemy karmić szczura domowych? Pokarm dla szczurów
Żywotność szczurów domowych. Jak określić wiek szczurów?Żywotność szczurów domowych. Jak określić wiek szczurów?
Szczuroskoczek przywiązany do swoich sąsiadów, konkurentówSzczuroskoczek przywiązany do swoich sąsiadów, konkurentów
Hodowla domowych bezwłosych szczurówHodowla domowych bezwłosych szczurów
Jak pozbyć się zapachu szczurów?Jak pozbyć się zapachu szczurów?
Koale Sydney, Milli i Tucker Taronga ZooKoale Sydney, Milli i Tucker Taronga Zoo
» » » Niezwykłe zdjęcia szczurów

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru