po.perhegrigh.ru

Niezwykła przyjaźń między fotografem a surykatki

Jak się okazało, zwierzęta żyjące w naturze nie może być aż tak, i dziki, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Niezwykła przyjaźń między fotografem a surikatmi

Zdjęcie: Czy Burrard-Lucas / Makadikgadi region Botswanie

Na przykład, brytyjski fotograf przyrody Will Burrard-Lucas (Will Burrard-Lucas) był w stanie znaleźć wspólną płaszczyznę z Meerkat rodziny, która mieszka w zlewniach w Makgadikgadi (Makadikgadi), Botswana (Afryka Południowa).

Niezwykła przyjaźń między fotografem a surikatmi

Will, który specjalnie przybył w regionie sfotografować surykatki, nie spodziewałem się, że jest szczęśliwy, może on swobodnie wyjąć jeden z najbardziej zwinnych i niespokojnych zwierząt Afryki. Zwierzęta są więc zaufanego fotografa, który wybrał go głowicę kamery, a nawet jako platformę widokową.

Niezwykła przyjaźń między fotografem a surikatmi

- Mamy od pierwszych dni zaczęły się ciepłe i bliskie relacje, - dzieli się swoimi wrażeniami z 30-letniego fotografa. - Kiedyś byłem, nawet nie mógł myśleć, że surykatki są tak towarzyskie zwierzęta! Oni dosłownie przywiązać się do mnie, widząc mnie jako członka jego rodziny.

Niezwykła przyjaźń między fotografem a surikatmi

- Surykatki wspiął się do mnie po głowie, plecach i nawet obiektyw podczas ekspozycji. Używali mnie jako niezwykle wygodny i bezpieczny platformy widokowej - mówi Burrard-Lucas. - To było bardzo zabawne. Wcześniej nie miałem takiego bliskiego doświadczenia ze zwierzętami.

Niezwykła przyjaźń między fotografem a surikatmi

Od pierwszych dni tych uroczych zwierzątek zdaliśmy sobie sprawę, że fotograf, jego załogi i oczywiście ogromny obiektyw nie stanowią żadnego zagrożenia dla nich, a zatem mogą przyjść tak blisko.

Niezwykła przyjaźń między fotografem a surikatmi

- Surykatki są znane być bardzo ostrożny zwierząt. W obszarach, w których żyją, można znaleźć dużą liczbę drapieżników, które żerują na nich. Dlatego też, surykatki próbują wspiąć się na szczyt miejsc, żeby lepiej przyjrzeć się otoczeniu.

Niezwykła przyjaźń między fotografem a surikatmi

Ten Meerkat rodzina nie boi się ludzi, dlaczego są one tak łatwo wspina się na mnie, skanując teren z wysokości mojego wzrostu. Moim zdaniem jest to bardzo wygodne! - Będzie się śmieje. W rzeczywistości, te zwierzęta są bardzo inteligentne i dobrze wiedzą, że obok mnie nie byli w niebezpieczeństwie.

Niezwykła przyjaźń między fotografem a surikatmi

- Na szczęście w moim kraju jestem bardzo lubiący surykatek - uznany brytyjski fotograf - tak moje zdjęcia na pewno spodoba.

Niezwykła przyjaźń między fotografem a surikatmi

Zdjęcie: Czy Burrard-Lucas / Makadikgadi region Botswanie

Wideo: Czy Burrard-Lucas / Makadikgadi region Botswanie
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Widok z góry: zwierzęce oszałamiające zdjęcia OkavangoWidok z góry: zwierzęce oszałamiające zdjęcia Okavango
Małe surykatki z zoo TarongaMałe surykatki z zoo Taronga
Uzupełnienie surykatki w zoo zoo twycrossUzupełnienie surykatki w zoo zoo twycross
W Chester Zoo urodziły młode MeerkatW Chester Zoo urodziły młode Meerkat
Sześć młode urodzone w zoo Meerkat AngliiSześć młode urodzone w zoo Meerkat Anglii
Na cieplejszeNa cieplejsze
Zabierz mnie na fotografa!Zabierz mnie na fotografa!
Rodzina ponosi pyayakkonena fotograf villaRodzina ponosi pyayakkonena fotograf villa
Harpie rodzinne z lasów deszczowych AmazoniiHarpie rodzinne z lasów deszczowych Amazonii
Śmieszne surykatki z Paradise Wildlife ParkŚmieszne surykatki z Paradise Wildlife Park
» » » Niezwykła przyjaźń między fotografem a surykatki

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru