po.perhegrigh.ru

Great Grey Owl czeskiego fotografa Jiří Michal

Great Grey Owl (łac. Strix nebulosa), To jest uważany za jeden z najbardziej zagrożonych sowy, prowadząc raczej skryty tryb życia. Ale, jak widać, ten sowa wykazuje większą ciekawość i absolutnie nie zamierza ukrywać.

Great Grey Owl czeskiego fotografa Jiří Michal

Zdjęcie: Jiri Michal / Czechy

Te niezwykłe zdjęcia udało się przechwycić 34-letni fotograf dzikiej przyrody Jiri Michal (Jiri Michal) w jednym z podmiejskich lasach Republiki Czeskiej.

- Ogromna szara sowa zerkając zza drzewa, wydawało predator gra w chowanego ze mną - mówi Jiří Michal. - Takie zachowanie Great Grey Owl, widziałem po raz pierwszy, a zatem nie mógł oprzeć się pokusie, by fotografować to Igrunov.

Great Grey Owl czeskiego fotografa Jiří Michal

- Wydawało mi się, że sowa jest bardzo podobne doświadczenie mądry człowiek z siwymi wąsami i małą bródką, człowieka, który poznał życie, - wyznał czeskiego fotografa. - niejasny był wspaniały!

- Nie mogę pomóc, ale zauważ, że sowy są moje ulubione ptaki. Są bardzo piękne i wyraziste oczy, które wyglądają świetnie na zdjęciach. Mogłem je oglądać godzinami. Do tego piękna musiałem „polowanie” na trzy godziny.

Great Grey Owl czeskiego fotografa Jiří Michal

Great Grey Owl preferuje czystych lasów iglastych z ogromnymi drzewami, ale czasami można je znaleźć w dość rzadkich lasach mieszanych w pobliżu mokradeł, ponieważ jest w takich miejscach można znaleźć wiele produkcji, kocha ten sowa.

- Grey Owl jest duża, ale bardziej powszechną formą ulgi Sowa zamieszkująca w bardziej południowych lasów. Można go znaleźć w Ameryce Północnej, Kanadzie i Europie Północnej. Naturalnie, ulubione miejsca do gniazdowania sowy są gęste lasy iglaste.

Great Grey Owl czeskiego fotografa Jiří Michal

- Ten gatunek sowy wolą polować w nocy, ale czasami mogą być widoczne w ciągu dnia. Widocznie moja wielka szara sowa spośród tych, którzy nie mają wstręt do polowania w ciągu dnia - powiedział Pan Mihal.- ta sowa nie została powołana, aby zagrać ze mną zbyt długo, a tuż po tym, jak wziął kilka zdjęć Leciała, - fotograf dodał.

Great Grey Owl czeskiego fotografa Jiří Michal

- Zawsze chciałem pokazać ludziom świat dzikich zwierząt, więc zająłem się fotografią, jak to jest w stanie odsłonić całe piękno naszej natury i jej mieszkańców - podsumowuje Jiri Michal.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Owlet Tomsk i jego niezwykła rodzinaOwlet Tomsk i jego niezwykła rodzina
Gophers od parku przyrody w Czechach RaduczGophers od parku przyrody w Czechach Raducz
Pisklęta Pójdźka z zoo w SacramentoPisklęta Pójdźka z zoo w Sacramento
Które mogą mieć sowę, cechy nocnych ptakówKtóre mogą mieć sowę, cechy nocnych ptaków
Większość ptaków drapieżnychWiększość ptaków drapieżnych
Rodzina ponosi pyayakkonena fotograf villaRodzina ponosi pyayakkonena fotograf villa
Zawartość wróbel sowa w domu: wskazówkiZawartość wróbel sowa w domu: wskazówki
Zawartość Wyżyny sowa w domu: 5 zasad do zapamiętaniaZawartość Wyżyny sowa w domu: 5 zasad do zapamiętania
Sowy z fotografów Jari peltomaki i Davida tiplingaSowy z fotografów Jari peltomaki i Davida tiplinga
Polowanie rybołowa przez brytyjskiego fotografa Billa DohertyPolowanie rybołowa przez brytyjskiego fotografa Billa Doherty
» » » Great Grey Owl czeskiego fotografa Jiří Michal

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru