po.perhegrigh.ru

Idealny strzał zimorodek Szkocki fotograf

W celu uzyskania zdjęcie zimorodka, idealnie wejściem do wody, Scottish Wildlife Fotografia MakFedenu Alan (Alan McFadyen) musiał spędzić sześć lat. Pewien człowiek przyszedł do tego samego miejsca kilka razy w tygodniu, który wynosił średnio około 100 dni w roku, w którym usilnie fotografować ptaki nurkowania.

Idealny strzał zimorodek Szkocki fotograf

Zdjęcie: Alan McFadyen / Kirkcudbright, Szkocja

Dopiero po 720.000 strzały cierpliwy i wytrwały fotograf udało się zrobić doskonały strzał Kingfisher nurkowanie. Według Alana, ramy, który poświęcony pamięci jego dziadka, był najlepszy w jego karierze.

Idealny strzał zimorodek Szkocki fotograf

Fotografia pokazuje ptak przecina powierzchnię wody bez powitalny. - Po prostu idealne wejście do wody - mówi 46-letni pan Macfadyen. - Miłość dziko I zaszczepił w dziadka Robert Murray (Robert Murray). Czterdzieści lat temu, kiedy miałem zaledwie sześć lat, zabrał mnie do jeziora, na brzegu lęgowych zimorodki. Tak więc po raz pierwszy zobaczyłem te wielkie nurków.

Idealny strzał zimorodek Szkocki fotograf

- Kiedy dorósł i stał się fotografem, a następnie udał się na tym samym jeziorze, by w końcu uchwycić piękno i wirtuozerię tych małych ptaków. Naprawdę chciałem uchwycić moment, kiedy Kingfisher do wody, cięcie powierzchni lustrzanej na jezioro bez jednej serii, a do tego miałem zrobić około 600 zdjęć dziennie przez 6 lat.

Idealny strzał zimorodek Szkocki fotograf

Idealny strzał zimorodek Szkocki fotograf

- Ale tylko jedna klatka okazała się tak, jak chciał. Nie było to łatwe ... przez cały czas nigdy nie żal mi czasu. Kocham przyrodę i kocham moją pracę. W rzeczywistości jestem bardzo dumny, aby móc realizować swój plan - przyznał Alan Macfadyen angielskie wydanie Daily Mail.

Idealny strzał zimorodek Szkocki fotograf

Idealny strzał zimorodek Szkocki fotograf

- Pamiętając czas, kiedy jesteśmy z jego dziadek wszedł do jeziora i spędzić wiele godzin oglądając żerujących zimorodki, rozumiem, że to jest, kiedy zakochał się w tych ptaków, a to jest, kiedy się urodziłem marzenie o zostaniu fotografem dzikiej przyrody, aby pokazać ludziom całe piękno tych sprytnych wędkarzy.

Idealny strzał zimorodek Szkocki fotograf

Ten cykl fotografii wykonanych przez jeziora w pobliżu miejscowości Kirkcudbright (Kirkcudbright), który znajduje się w południowej części Szkocji, 6 mil od wybrzeża Morza Irlandzkiego. Alan Macfadyen ma nadzieję, że jego 8-letni syn Leighton pójdzie w jego ślady i, tak jak chcielibyśmy przyrody.

Idealny strzał zimorodek Szkocki fotograf

Zdjęcie: Alan McFadyen / Kirkcudbright, Szkocja
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Oko w okoOko w oko
Spotkanie z ciekawskich manatówSpotkanie z ciekawskich manatów
Para oborze sowy YorkshirePara oborze sowy Yorkshire
Złapać na gorącym uczynkuZłapać na gorącym uczynku
Powrót zimorodekPowrót zimorodek
Dlaczego łabędź długa szyja?Dlaczego łabędź długa szyja?
Sześć młode urodzone w zoo Meerkat AngliiSześć młode urodzone w zoo Meerkat Anglii
Szczur dotrzeć do brzegu bo żabySzczur dotrzeć do brzegu bo żaby
W głębi Nowej Zelandii złowił gigantycznego obunogamiW głębi Nowej Zelandii złowił gigantycznego obunogami
Zimorodki - doskonałe rybakówZimorodki - doskonałe rybaków
» » » Idealny strzał zimorodek Szkocki fotograf

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru