po.perhegrigh.ru

Spotkanie z gepard w Serengeti National Park

Fakt, że wszyscy członkowie kota są bardzo ciekawy, musiał dokonać 31-letni australijski fotograf Bobby-jo clow (Bobby-Jo Clow), który przybył w Parku Narodowym Serengeti w Tanzanii, w Afryce Wschodniej fotografowanie przyrody.

Spotkanie z gepard w Serengeti National Park

Zdjęcie: Bobby-Jo Clow / Park Narodowy Serengeti w Tanzanii

Udało mu się zrobić niesamowite zdjęcie gepard, odebrać swój samochód. Mężczyzna był na safari, gdy nagle, znikąd, pojawił się ciekawy młody gepard.

Spotkanie z gepard w Serengeti National Park

Po przejściu trochę maskę samochodu, zwierzę nie wahał się wskoczyć na dach i wetknął głowę do otwartego włazu i został ciekawie patrząc na pasażerów. Bobby-Jo Clow natychmiast zaczął strzelać, aby uchwycić tę niezwykłą chwilę.

Spotkanie z gepard w Serengeti National Park

migawki brzmi trochę przestraszony drapieżnika, zaczął publikować syczenie i obnażył ogromne kły. Ale po chwili gepard uspokoił i zaczął chodzić spokojnie na SUV. Według fotografa, nikt w tej sytuacji nie został ranny - wszystkie są żywe i zdrowe!

Spotkanie z gepard w Serengeti National Park

- Ten młody Cheetah zachowywał się całkiem spokojnie - mówi australijski - z wyjątkiem raz syknął i wyszczerzył zęby na mnie. Ale ja nie przestraszony, gdy duży kot patrzy na mnie.

Spotkanie z gepard w Serengeti National Park

- Wręcz przeciwnie, w tym momencie poczułem wspaniałe uczucie, że nie da się opisać, ale to nie było obawiać - powiedział Bobby Joe. I nawet nie mógł sobie wyobrazić, że coś takiego może się zdarzyć do mnie. To było niesamowite doświadczenie, że nigdy nie zapomnę.

Spotkanie z gepard w Serengeti National Park

- Jest to komunia z dzikim kotem mnie bardzo szczęśliwy! - mężczyzna przyznał. - Spojrzał w samochodzie, starając się zobaczyć, kto jeszcze jest w samochodzie. Ręce mi drżały od nadmiaru adrenaliny, ale nie wyjąć aparat i nadal strzelać.

Spotkanie z gepard w Serengeti National Park

Najprawdopodobniej gepard wsiadł do SUV, aby uzyskać dobry przegląd tego obszaru. Tutte duże drapieżne koty, gdy próbuje odszukać swoją zdobycz. Aby zaspokoić ich ciekawość, a trochę rozglądać, młody kot wkrótce usunięty o jego działalności.

Spotkanie z gepard w Serengeti National Park

Australijskiego fotografa był świetny, niemal doskonały, jak sam mówi, zdjęcia z najszybszych drapieżników na świecie.

Spotkanie z gepard w Serengeti National Park

Zdjęcie: Bobby-Jo Clow / Park Narodowy Serengeti w Tanzanii
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Nieoczekiwane spotkanie z olbrzymim HipponyNieoczekiwane spotkanie z olbrzymim Hippony
Król Jeleń w Richmond ParkKról Jeleń w Richmond Park
Safari Park Oregon opiekowała baby cheetahSafari Park Oregon opiekowała baby cheetah
Trinity gepardy od Burgers ZooTrinity gepardy od Burgers Zoo
Nieoczekiwane spotkanie z jeżozwierz panteryNieoczekiwane spotkanie z jeżozwierz pantery
Młody gepard z Schönbrunn ZooMłody gepard z Schönbrunn Zoo
„Biały Duch” Park Narodowy Etosha„Biały Duch” Park Narodowy Etosha
Gepardy przez angielskiego fotografa Davida NewtonGepardy przez angielskiego fotografa Davida Newton
Kontaktowy młode goryle z Virunga ParkKontaktowy młode goryle z Virunga Park
Niebezpieczne skrzyżowanie rzeki MaraNiebezpieczne skrzyżowanie rzeki Mara
» » » Spotkanie z gepard w Serengeti National Park

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru