po.perhegrigh.ru

Niezwykłe chase - Lis i gepard

Kindsvogelyu Astrid (Astrid Kindsvogel) szczęście świadkami prawdziwie unikalne sceny. 44-letni fotograf był w stanie obserwować bardzo nietypowy pościg z lisów pustynnych i geparda.

Niezwykła pogoń!

Wszystko zaczęło się od tego, że młody i niedoświadczony gepard zauważył roamingu sawanny otocjon wielkouchy. Kot pojawił się przed nimi „łatwy łup”, ale w rzeczywistości okazało się inaczej ...

Po kilku sekundach, gepard wyciągnął ku lisów, szybko zamykając odległość w wielkich skoków. Wydawałoby się trochę bardziej i staje bolsheuhaya lisa zdobycz! Ale w ostatniej chwili zobaczył lisa pędzi ku niej geparda i odskoczył. Gorączka zaczęło ...

Niezwykła pogoń!

Oczywiście, gepard błyskawicznie rozwinął ogromną prędkość i zaczął wyprzedzać zbiegów. Jeszcze trochę i będzie musiał złapać lisa, ale wtedy coś niesamowitego stało. Nagle wcięcie gepard prowadził inny otocjon wielkouchy i drapieżnego kota, zaskoczony taką bezczelność, musiał nagle zatrzymać!

„To było niewiarygodne. Myślę, że drugi Fox był krewnym pierwszy i nie chce jej braciszka lub siostrzyczka jedli. Wyobraźmy sobie, że malutki lisa staje na drodze głodny gepard, który jest trzy razy lepszy od niego w rozmiarze. To było bardzo głupie, ale ten odważny akt. Ale najbardziej zdumiewające jest to, że wszystko działa! „- mówi Astrid o tym, co widzieli.

Niezwykła pogoń!

Fox sobie sprawę, że pomylił gepard w ciągu kilku sekund, a następnie ponownie budzi się i ruszył w pościg, więc trzeba było działać nieszablonowo. Wtedy Fox, wyruszył na ścieżce drapieżnika, rzucili się do gepard, obnażonymi zębami!

Jesteśmy odważni włosy zjeżyły się, co małe zwierzę zaczęło wyglądać znacznie większe. Młody gepard zrobił krok do tyłu, a następnie z drugiej strony, obrócić o 180 stopni, odsunął. Uciekając z łupem drapieżników!

Niezwykła pogoń!

„Jestem zainteresowany fotografowania dzikich zwierząt od wielu lat, ale to pierwszy raz widziałem. Była to jedna z najbardziej ekscytujących pościgów wszystkiego, co widziałem „- powiedział fotograf.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Spotkanie z gepard w Serengeti National ParkSpotkanie z gepard w Serengeti National Park
Trinity gepardy od Burgers ZooTrinity gepardy od Burgers Zoo
Nowy towarzysz cub CheetahNowy towarzysz cub Cheetah
Młody gepard z Schönbrunn ZooMłody gepard z Schönbrunn Zoo
Dzielny kot gonił lisa z dworemDzielny kot gonił lisa z dworem
Pięć gepardy z manarto zooPięć gepardy z manarto zoo
California mite - mistrz świata w bieguCalifornia mite - mistrz świata w biegu
Małe błotna desert fox lub mały ssakMałe błotna desert fox lub mały ssak
Home fox Fenech lub w domuHome fox Fenech lub w domu
Otocjon wielkouchy z PragiOtocjon wielkouchy z Pragi
» » » Niezwykłe chase - Lis i gepard

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru