po.perhegrigh.ru

Oko w oko

Predator i drapieżne, patrząc sobie w oczy - to niezwykła fotografia autorstwa Andrew Lee (Andrew Lee), przybył do słynnego Regionalnego Eldorado Park (El Dorado Regionalny Park), znajduje się w Long Beach, Kalifornia, Stany Zjednoczone, a konkretnie strzelać kormoranów żerujących na pstrąga tęczowego.

Oko w oko

Andrew Lee / El Dorado Regional Park

Ale kormoran był szczególnie wit - postanowił, że nie powinien sam kłopot i nurkowania dla ryb - ona wskakuje do jego dziób. I to działa! On tylko lewy czas otwarty dziób, podczas gdy ogromna duży skok ryby z samej wody.

Fotograf z Irvine był w stanie uchwycić cały proces niezwykłego polowania - od momentu czekając spożyciu ogromnej ryby. - To było imponujące! - mówi Andrew korespondenci Solent Aktualności. - Kormoran udało się łowić pstrągi w powietrzu, łapczywie połykaniu całość! Ale ta ryba była dość duże rozmiary! Podobno był bardzo głodny.

Oko w oko

- To wszystko wydarzyło się bardzo szybko, ale mimo to, ryby miały czas, aby spojrzeć prosto w oczy jego zaprzysiężonego wroga, ale aby zmienić bieg wydarzeń nie mógł! Widziałem go później - biorąc pod uwagę istniejące już zdjęcia. I przybył do El Dorado Regionalnego Parku strzelać kormorany poluje pstrąg tęczowy. Nią w jeziorze o tej porze roku - liczba nemerenoe! Ale dla takiego wielkiego strzał, nigdy nie marzyłem!

Oko w oko

Według amerykańskiego fotografa, musiał leżeć na ziemi, aby w pełni uchwycić moment na polowanie. - Zdarzyło mi się złapać rzadki moment, gdy ogon ryby do jej czubka dotknął wody, a w tej chwili patrzy w oczy kormorana. Innym ułamek sekundy i udało jej się uciec do wody. Wydawało pstrąg w stanie uciec z ogromnego kormorany dzioba, ale nie - ptak był szybszy!

Oko w oko

Lee Andrew był bardzo zadowolony, że udało mu się dokonać takich udanych zdjęć. - To był rzadki moment, który nigdy nie może i nigdy nie powtórzy. Chociaż w tych zdjęciach, a tam jest nuta smutku, ale jestem bardzo zadowolony, że udało mi się pokazać wszystkim miłośnikom przyrody jest rzadki moment walki między życiem a śmiercią, iz którego to jest samo życie ...

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Król Jeleń w Richmond ParkKról Jeleń w Richmond Park
Spotkanie z gepard w Serengeti National ParkSpotkanie z gepard w Serengeti National Park
Deer Richmond ParkDeer Richmond Park
Idealny strzał zimorodek Szkocki fotografIdealny strzał zimorodek Szkocki fotograf
Uruchamianie żyrafy autorstwa Charlene bakkioniUruchamianie żyrafy autorstwa Charlene bakkioni
Chester Zoo przedstawiony pisklę bażant PigeonChester Zoo przedstawiony pisklę bażant Pigeon
Molestowanie hipopotam na rzece Chobe w BotswanieMolestowanie hipopotam na rzece Chobe w Botswanie
Co zrobić, gdy ryba wyskoczyła zbiornikuCo zrobić, gdy ryba wyskoczyła zbiorniku
Diabelskie oczy w ciemnościDiabelskie oczy w ciemności
Jak mrówka Modliszka pokonanyJak mrówka Modliszka pokonany
» » » Oko w oko

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru