po.perhegrigh.ru

Niebezpieczna gra

Co nie widzi w naturze ... To nigdy nie przestaje zadziwiać nas, a czasem przedstawia prawdziwą niespodziankę!

niebezpieczna gra

Zdjęcie: Adhi Prayoga / Indonezja

Na przykład coś takiego: nieustraszony Smok wylądował tuż przy jego twarzy arcy-wroga - żaba, która w jednej chwili może je połknąć jednak, płazów, z jakiegoś powodu nie w pośpiechu, aby zjeść miedzianego ważki!

Te unikalne fotografie wykonane przez fotografa amatora indonezyjskiej Edhaem Preegoy (Adhi Prayoga) na stawie swojego ogrodu. - To jest prawdziwe życie na krawędzi śmierci - mówi mężczyzna. - Jestem niezwykle szczęśliwy świadkami tego, delikatnie mówiąc, niezwykłe sceny, ale w rzeczywistości, co nie widział w życiu.

niebezpieczna gra

- Dragonfly spokojnie usiadł na głowie żaby prosto między oczy, jakby dla niej to jest zupełnie normalna rzecz. A co jest naprawdę zabawne, żaba, też wziął ten bezwstydny zachowania owada jako normę - nie jest nawet oko doprowadziło!

- Jesteśmy przyzwyczajeni do oglądania jak żaby, chwilę, połyka swoją ofiarę - mówi 41-letni fotograf, - ale to był zupełnie inny sposób. Myślałem nawet, że żaba przyjemność trzymać w swoim umyśle takiego gościa.

niebezpieczna gra

- Nie pozwoliłbym przycisk migawki w ciągu trzydziestu sekund, - kontynuuje historię pana Preega - ale teraz - ona poszybował w powietrze, jednak po wędrował wokół mnie trochę, osiadła z powrotem do jego pierwotnej lokalizacji - to jest na głowie żaby! Nie mogłem uwierzyć własnym oczom! Ale stało się to jeszcze raz!

niebezpieczna gra

- Ważka Lubię bawić się z nią, ale to było niebezpieczne dla jej gry. Wydawało się, że owad był tylko pewien, że nie ma dla niego zagrożeniem. Możliwe jest, że w tym czasie okres rozrodczy żaba, i po prostu nie jeść w tym czasie. Jak inaczej można wytłumaczyć, że nachalny manewrów powietrznych ważka poszedł w dłoniach.

niebezpieczna gra

Kiedy żaby są aktywne, nie zabraknie pojedynczy owad latający obok nich, oni porwać ich szybki i lepki język. To zajęcie trwa ułamek sekundy i nie jedna ofiara nie ucieknie od nich. Dorośli mogą żerować na lądzie, ale małe - wolą stawy.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Żaba i osa z indonezyjskiej fotografa Frankie JungŻaba i osa z indonezyjskiej fotografa Frankie Jung
Smok RybySmok Ryby
Gepardy przez angielskiego fotografa Davida NewtonGepardy przez angielskiego fotografa Davida Newton
Dragonfly rosyDragonfly rosy
Szczur dotrzeć do brzegu bo żabySzczur dotrzeć do brzegu bo żaby
Motyle i ważki od fotografa Mauro MaioneMotyle i ważki od fotografa Mauro Maione
Lot rekinLot rekin
Zimorodki - doskonałe rybakówZimorodki - doskonałe rybaków
Powielanie żab gdy żaby składają jaja?Powielanie żab gdy żaby składają jaja?
Kaczka łyżwach lodowiskoKaczka łyżwach lodowisko
» » » Niebezpieczna gra

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru