po.perhegrigh.ru

Zimorodki - doskonałe rybaków

Niemiecki fotograf Manfred Delph (Manfred Delph) spędził cały dzień w parku Gyudensberg że nie jest daleko od swojego domu w Niemczech. Przedmiotem obserwacji fotografa rozpoczął zimorodki, które przez cały dzień zaangażowani w to, co staraliśmy się ryby w małym stawie.

Zimorodki - doskonałe rybaków

Zimorodki doświadczonych wędkarzy i nigdy nie opuścił bez połowu ...

Warto zauważyć, że ryby ptaki okazało się dobrze. W okresie czasu, który Manfred Delphi spędził nad jeziorem, ten człowiek był świadkiem jak zimorodki złowionych co najmniej 50 małych rybki!

„Zobacz, jak zimorodki połowów w jeziorze była przyjemność. Lecieli nad jeziorem i widząc podwodny zdobycz szybko zanurkował. Od stawu w parku Gyudensberg płytko, udało mi się zrobić kilka zdjęć podwodnych, z których wynika, że ​​ptaki wyrwać rybki z jego ostrym dziobem. Zimorodki rybaków po prostu fantastyczne! „- z podziwem mówi o ptakach Manfred Delphi.

Zimorodki - doskonałe rybaków

Kingfisher tak szybko wskakuje do wody, że rybki po prostu nie mają czasu na reakcję i utknąć!

Co ciekawe, zimorodki bardzo ostrożne ptaki i sfotografować je z tak bliskiej odległości nie zarządzać każdy fotograf. Manfred Delphi zauważyć, że przed przystąpieniem do obserwacji ptaków, był ustawiony na brzegu z małej namiot kolorach maskujących. W nim, fotograf i spędził cały dzień, z takim skutkiem, że był on w stanie zrobić wszystkie te piękne zdjęcia!

Zimorodki - doskonałe rybaków

Dzień ten żaba nie powiodło się. Ona stała się ofiarą jednego z zimorodki ...

„Oprócz tego małego jeziora zawsze można zobaczyć wiele zimorodki. Tutaj tereny łowieckie ptaki. " Jezioro jest zasilane przez kilka ciepłych źródeł, więc woda w nim nie zamarza nawet w zimie. Jestem bardzo szczęśliwy, że udało mi się zrobić wszystkie te zdjęcia. Cóż, złapałem zdjęcie z żaby i uznała za mój najlepszy strzał! „- z dumą zauważył niemieckiego fotografa.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Odważny zimorodekOdważny zimorodek
Oko w okoOko w oko
PapugiPapugi
Bezpretensjonalny ryb akwariowych: Spartans wodny światBezpretensjonalny ryb akwariowych: Spartans wodny świat
Złapać na gorącym uczynkuZłapać na gorącym uczynku
Powrót zimorodekPowrót zimorodek
Akwarium rybki: opieka, opis, kompatybilnośćAkwarium rybki: opieka, opis, kompatybilność
Idealny strzał zimorodek Szkocki fotografIdealny strzał zimorodek Szkocki fotograf
Prawdziwe łyse orłyPrawdziwe łyse orły
Jaki rodzaj ryb jest lepiej zacząć początkujący?Jaki rodzaj ryb jest lepiej zacząć początkujący?
» » » Zimorodki - doskonałe rybaków

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru