po.perhegrigh.ru

Dziki chomik próbuje jeść jeżyny

Dziki chomik (łac. cricetus cricetus) Chce się cokolwiek było dotarcie oddziałów z dojrzałych jeżyn! I po pewnym czasie on już wisi na łodydze, walczył przywiązanie do ulubionego leczeniu. Wytrwałość i wielka chęć do podjęcia!

Dziki chomik próbuje jeść jeżyny

Julian Ghahreman Rad / Wiedeń

Ta wspaniała seria fotografii był w stanie dokonać młodego austriackiego fotografa-przyrodnika Julian Ghahremanu Radu (Julian Ghahreman Rad) na cmentarzu w Wiedniu (Austria). Młody człowiek szczęśliwy, aby usunąć małe zwierzęta i był w krótkim czasie udało się stać się światowej sławy fotografem.

Dziki chomik próbuje jeść jeżyny

- Lubię fotografowanie małych zwierząt - mówi 24-letni fotograf. - Nie strzelać do nich w środowisku naturalnym, starając się złapać w jego obiektywie najciekawsze momenty ich życia, a do tego czasami trzeba poświęcić kilka godzin czekania.

Dziki chomik próbuje jeść jeżyny

- Na przykład, do tego chomika miałem też trochę zegarek ... Ale było warto. Przez pewien czas, gryzoń prowadził w trawie patrząc na jedzenie i wkrótce zwrócił uwagę na oddział z jeżyn. Jak to było interesujące zobaczyć, jak starał się ją osiągnąć, a następnie zatrzymać się na jej wagi.

Dziki chomik próbuje jeść jeżyny

- Ponadto, był oderwać jagody i odsyła je do torebek policzkowych. A wszystko to robił baldachim, demonstrując cuda akrobatyki i gimnastyki. Po prostu wspaniały! Moim zdaniem, to była zabawa sesja zdjęciowa. W każdym razie, ja ledwo powstrzymał śmiech!

Dziki chomik próbuje jeść jeżyny

- Mogę przyznać, że mój czas pracy ze zwierzętami zabawne momenty nie są rzadkością. Jestem bardzo szczęśliwy fotografa. W mojej pracy zawarte wiele zabawnych momentów, może dlatego są one tak popularne nie tylko zwykli ludzie, ale także do innych fotografów dzikiej przyrody, z których wiele wpaść w twórczości Juliana na swoich stronach na Facebooku.

Dziki chomik próbuje jeść jeżyny

Według Julian Red, jego obraz zdobił okładkę swistaka znanym czasopiśmie naukowym «UNIVERSUM» (marzec 2015) .. Można powiedzieć, że to jest prawdziwy sukces młodego fotografa. - Jestem bardzo szczęśliwy - mówi młody człowiek - że mój obraz był na okładce tak dobrze znanych publikacji w świecie nauki.

Dziki chomik próbuje jeść jeżyny

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Jaka jest żywotność chomika syryjskiego?Jaka jest żywotność chomika syryjskiego?
Spotkanie z gepard w Serengeti National ParkSpotkanie z gepard w Serengeti National Park
ChomikiChomiki
Jak ustalić, czy homyachiha ciąży?Jak ustalić, czy homyachiha ciąży?
Fotografując psy najpiękniejszą rzeczą!Fotografując psy najpiękniejszą rzeczą!
Gepardy przez angielskiego fotografa Davida NewtonGepardy przez angielskiego fotografa Davida Newton
Idealny strzał zimorodek Szkocki fotografIdealny strzał zimorodek Szkocki fotograf
Jak dbać o chomika Angora?Jak dbać o chomika Angora?
Polowanie rybołowa przez brytyjskiego fotografa Billa DohertyPolowanie rybołowa przez brytyjskiego fotografa Billa Doherty
Uśmiechając Barn OwlUśmiechając Barn Owl
» » » Dziki chomik próbuje jeść jeżyny

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru