po.perhegrigh.ru

Cute baby orangutan w zoo w Tokio

Fotograf Hiroe Minakuchi (Hiroya Minakuchi) przyszedł do zoo Tama (Tama Zoological), w Tokio, z Jokohamy do robienia zdjęć zwierząt, które żyją tutaj. Udało mu się uchwycić wspaniały i delikatny moment relacji między łydki borneyskogo orangutan i jego matki.

Cute baby orangutan z Tokio Zoo

Zdjęcie: Hiroya Minakuchi / Zoological Park Tama w Tokio

18-miesięczne dziecko, delikatnie naciskając na 12-letniej matki, gryzienie jej nos, a następnie zaczął grać z jedzeniem. Według fotografa, nie można prosić o lepsze ujęcia.

- Byłem bardzo szczęśliwy, że jestem we właściwym miejscu we właściwym czasie - mówi Japończycy. - To bardzo interesujące zobaczyć relację między matką i jej cub. Trochę orangutan jest tylko w wieku, kiedy zaczyna odkrywać świat wokół niego, ale w tym samym czasie, nie jest jeszcze gotowy, aby odejść od matki.

- Pomimo faktu, że Young był zajęty jedzeniem, wciąż trwało chwilę, aby pokazać uczucia wobec swojej matki - mówi 60-letni pan Minakuchi. - Baby czule objął ją i nie rozpraszać z gry w tym samym czasie.

Cute baby orangutan z Tokio Zoo

- On odgryzł duży liść i zacząć jeść je tylko po wystarczająco z nich. Naprawdę chciałem złapać najbardziej niezwykłych chwil, aby złapać najbardziej zabawny krzywi się trochę orangutan. Mam nadzieję, że poprzez moje zdjęcia będą mogli również zobaczyć ciekawość publiczności i zdziwienie na twarzy dziecka.

Warto zauważyć, że Hiroe Minakuchi jest jednym z najbardziej udanych fotograf dzikiej przyrody w Japonii. On zajmuje się fotografią od ponad 30 lat. Wiele z jego prac jest wykonywana w Arktyce i Antarktyce, ale także wiele projektów przeprowadzone w Azji i Południowej Ameryki, gdzie został w ostatnich latach.

Cute baby orangutan z Tokio Zoo

- Dla orangutanów, czuję szczególną sympatię - mówi japoński fotograf korespondent brytyjskiej edycji Daily Mail. - Jak można nie kochać tych fascynujących stworzeń? Są tak bardzo jak my! Moje ostatnie zdjęcia orangutanów zostały dokonane w Twycross Zoo (Twycross Zoo), w hrabstwie Leicestershire (UK).

Cute baby orangutan z Tokio Zoo

Udało mi się uchwycić maleńką Baby Orangutan przytulić się do swojej matki wkrótce po jego urodzeniu. To dziecko urodziło się w ramach europejskiego programu hodowlanego dla rzadkich gatunków zagrożonych, których liczba w środowisku naturalnym jest znacznie zmniejszona.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
W Stanach Zjednoczonych, w zoo urodziła dziecko orangutan sumatrzańskiW Stanach Zjednoczonych, w zoo urodziła dziecko orangutan sumatrzański
Perliczki z ChicagoPerliczki z Chicago
Orangutan kuba znalazła swój dom w Brookfield ZooOrangutan kuba znalazła swój dom w Brookfield Zoo
Trzymaj się, kochanie!Trzymaj się, kochanie!
Tampa zoo miał dwie orangutan dzieckaTampa zoo miał dwie orangutan dziecka
Idylla rodzinyIdylla rodziny
Funny baby elephant od Whipsnade ZooFunny baby elephant od Whipsnade Zoo
Srebrny langur z San DiegoSrebrny langur z San Diego
Orangutan sumatrzański urodziła dzieckoOrangutan sumatrzański urodziła dziecko
Matczyna miłośćMatczyna miłość
» » » Cute baby orangutan w zoo w Tokio

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru