po.perhegrigh.ru

Para oborze sowy Yorkshire

Para sowy stodoła w North Yorkshire, w Anglii, zaprzyjaźnił się z 42-letni fotograf dzikiej przyrody Robert Fuller (Robert Fuller) i szczęśliwie pozował do niego.

Para oborze sowy Yorkshire

Zdjęcie: Robert Fuller / Thixendale, North Yorkshire

Według opowieści fotografa, te sowy że gniazdo w pobliżu jego domu w Tiksendeyle (Thixendale), okazały się nieskuteczne hodowla sezon w ubiegłym roku. W tym roku, mężczyzna postanowił zadbać o swoich sąsiadów, a miesiącami karmił ptaki rzucając je na myszach i kurcząt.

Para oborze sowy Yorkshire

Tyto szybko przyzwyczaić się do Roberta i zaczął mu ufać, przyznając człowieka w dość bliskiej odległości. Poza tym ptaki są używane do szybkiego i fotografia sprzęt. - Tyto szybko przyzwyczaił się do mnie, pokazując pełne zaufanie - powiedział Anglik.

Para oborze sowy Yorkshire

- Myślałem nawet, że byli zaczekać na mój następny wygląd i chętnie akceptowanych „bajerów”. I w podzięce pozwolono mi zbliżyć je w bardzo bliskiej odległości. Zdjęcia doskonale jasne ich spokojnego stanu.

Para oborze sowy Yorkshire

Poza zwykłymi fotograficznych Pan Fuller wykorzystywane kamer GoPro, które pozwalają usunąć dzikie zwierzęta w bardzo bliskiej odległości, ustalając ich naturalne zachowanie.

Para oborze sowy Yorkshire

Warto zauważyć, że płomykówka (łac. Tyto) Są bardzo tajemnicze istoty, które ludzie są traktowane z dużą ostrożnością. Istnieje 14 gatunków sów stodole. W Anglii, Common Barn zasiedla sowa (łac. Tyto alba) - gatunek jest szeroko rozpowszechniony na całym świecie, z wyjątkiem Antarktydy.

Para oborze sowy Yorkshire

Inne sowy barn, że odznaczają się wyraźnym twarzy kształcie dysku w postaci serca i lepszą upierzeniu. W sezonie lęgowym płomykówka wykorzystuje szeroką paletę dźwięków: Ptaki ochrypły krzyk przenikliwy lub w tym czasie, uhayut i świszczącego oddechu, więcej niż raz przerażonych gapiów. Poza sezonem lęgowym, te sowy jest dość cichy.

Para oborze sowy Yorkshire

- Tyto bardzo nieufny wobec ludzi, ale dla mnie one szybko przyzwyczaić - powiedział Robert Fuller. - Z wdzięczności za to, co doprowadza je, one spłacone mi zaufanie. Oni nawet spotkał się ze mną, za co jestem bardzo wdzięczny.

Para oborze sowy Yorkshire

- Obchodzi dziką Płomykówka wniesioną do skutku: byli w stanie podnieść na skrzydle tylko dwa mioty 4 pisklęta każdy. Jestem bardzo szczęśliwy, że udało mi się uzyskać nie tylko doskonały obraz, ale także uczestniczyć w ich reprodukcji, - przyznał się do fotografa angielskim.

Wideo: Robert Fuller / Thixendale, North Yorkshire
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Większość ptaków drapieżnychWiększość ptaków drapieżnych
Flamingo z JohannesburgaFlamingo z Johannesburga
Cesarz pingwiny pisklęta sty veremeeraCesarz pingwiny pisklęta sty veremeera
Zimorodki - doskonałe rybakówZimorodki - doskonałe rybaków
Ptaki drapieżnePtaki drapieżne
Sowy z fotografów Jari peltomaki i Davida tiplingaSowy z fotografów Jari peltomaki i Davida tiplinga
Najlepsi przyjacieleNajlepsi przyjaciele
Idylla rodzinyIdylla rodziny
Uśmiechając Barn OwlUśmiechając Barn Owl
Great Grey Owl czeskiego fotografa Jiří MichalGreat Grey Owl czeskiego fotografa Jiří Michal
» » » Para oborze sowy Yorkshire

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru