po.perhegrigh.ru

Wdzięku zając lot

Fotograf Justin Russo (Justin Russo) uwielbia robić zdjęcia dzikiej przyrody i zwierząt. Zwłaszcza taki człowiek jak kanadyjskie krajobrazy, które często w porównaniu z pięknem natury rosyjskiej. Justin niedawno odwiedził lesie w pobliżu Ontario i zrobił wiele pięknych zdjęć.

Wdzięku zając lot

Ready, Set, Go!

Szczególnie podobały mi się zdjęcia Justin Hare, który zauważył mężczyzna próbował dać Doru, ale człowiek był w stanie przewidzieć trajektorii błotna i zostawiła go na wcięcie.

„Widziałem zająca w jednym z polany w środku zaśnieżonym lesie. Zbliżyć się do niego było niezwykle trudne, ponieważ nie miałam gdzie się schować, więc postanowiłem spróbować odgadnąć którędy da Doru jeśli zauważy mnie. W rezultacie, wziąłem trochę na prawo i miał rację. Pomimo faktu, że zając zobaczył mnie i uciekł, byłem bardzo korzystne położenie, i udało mi się zrobić kilka nadzwyczaj wyraźne obrazy „- mówi o jego zdjęcie polowanie 27-letni Justin Russo.

Wdzięku zając lot

Ale jak zające działa ...

Gdy zając zobaczył człowieka zbliża, musiał dokonać wyboru, który sposób, aby dać Doru. Z jednej strony był to wzgórze, a na drugim lesie. To było w lesie zająca i postanowił uciec z nadmierną dbałość o siebie ...

Wdzięku zając lot

Raz na skraju lasu zając trochę zwolnił krok, wiedząc, że nikt go gonić

„To było gdzieś -5 ° Celsjusza i śnieg w lesie osiągnął około 15 cm. Śnieg był luźny, więc przenieść na to było bardzo trudne, ale królik w ogóle nie jest zakłopotany. Strzelił w sekundach fantastyczną prędkość. Niesamowite, co może czasami zwierzęta! „- Justin Russo wspomina z zachwytem.

Wdzięku zając lot

W drugim królik ukryte za drzewami, i Justin nigdy nie zobaczy

Zdjęcia Justin naprawdę okazało się świetne. Na każdy strzał Zając ruch widoczny bardzo wyraźnie i dosłownie poczuć ile łaska i moc tego pozornie drobnych stworzeń!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Ciekawy lemuryCiekawy lemury
Gophers od parku przyrody w Czechach RaduczGophers od parku przyrody w Czechach Raducz
Chameleon i motyl - niezwykły duetChameleon i motyl - niezwykły duet
Zmęczony polowanieZmęczony polowanie
Cesarz pingwiny pisklęta sty veremeeraCesarz pingwiny pisklęta sty veremeera
Fakty zająceFakty zające
Jak dwóch białek nie podzielam arbuza ...Jak dwóch białek nie podzielam arbuza ...
Polowanie rybołowa przez brytyjskiego fotografa Billa DohertyPolowanie rybołowa przez brytyjskiego fotografa Billa Doherty
Idylla rodzinyIdylla rodziny
Jaguar vs kajmanaJaguar vs kajmana
» » » Wdzięku zając lot

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru