po.perhegrigh.ru

Fur seal na słońcu!

Lato jest w pełnym rozkwicie, a nastaot okresie wakacyjnym. Jednak nie tylko ludzie chcą odpocząć, ale także dla zwierząt. Na przykład, uszczelka ta postanowiła również rozkoszować się promieniami słońca i zdecydowaliśmy się zrobić możliwie najlepsze miejsce.

fur seal na słońcu!

Niesamowite zdjęcia udało się 67-letni amator fotograf Mike Arthur. Mężczyzna lubi chodzić na plaży w Walii, a drugi dzień widział, że ktoś wyszedł z łodzi osiadł Fur Seal.

Na pierwszy Michael Myślałem, że łódź jest pies, ale patrząc bliżej, zrozumiał, że się mylił. Łódź leży foka futro na co nie leżał tak, i jeśli opalanie! Na szczęście mężczyzna okazał się aparat, tak że spoczywa uszczelka futro może ciebie i mnie.

fur seal na słońcu!

„Byłem bardzo zaskoczony, kiedy zobaczyłem fur seal łodzią, ale jeszcze bardziej byłem zaskoczony patrzeć na jego pysk, na których można przypuszczać, że zwierzę po prostu cieszyć się pogodą wspaniały!” - powiedział Michael Arthur.

Wkrótce na brzegu w pobliżu łodzi zgromadziła kilkadziesiąt osób, z ciekawością bada fur seal odpoczynku. W końcu tłum ludzi przyciągnęły uwagę zwierzęcia, lwy morskie i zaczął badać publiczność nie mniej ciekawy niż oni spojrzał na niego.

fur seal na słońcu!

„To był bardzo ciepły i słoneczny dzień, kiedy na plaży postanowiliśmy odwiedzić wiele osób. Najwyraźniej postanowił odpocząć i uszczelka ta! Kiedy nas zobaczył, jego twarz zmieniła się z ciszy i relaksu na ciekawość „- powiedział w rozmowie z Michaelem Daily Mail.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Kaczątko urodzeniaKaczątko urodzenia
Mewa i rybakMewa i rybak
Fur seal uciekł szczęki Żarłacz białyFur seal uciekł szczęki Żarłacz biały
Chameleon i motyl - niezwykły duetChameleon i motyl - niezwykły duet
Seal wirtuozSeal wirtuoz
Niedźwiedzie polarne w Arktyce ReserveNiedźwiedzie polarne w Arktyce Reserve
Trojaczki caracals z OregonTrojaczki caracals z Oregon
Alligator na piknik!Alligator na piknik!
Molestowanie hipopotam na rzece Chobe w BotswanieMolestowanie hipopotam na rzece Chobe w Botswanie
Foki obrączkowane od Burgers ZooFoki obrączkowane od Burgers Zoo
» » » Fur seal na słońcu!

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru