po.perhegrigh.ru

Rezerwa niedźwiedzie Kronocka Sopka

Fotograf Igor Shpilenok ma przez kilka lat pracowała w kuratorium na terenie rezerwatu przyrody Kronocka Sopka. Mężczyzna lubi wędrować na terytorium rezerwatu aw szczególności słynna Dolina gejzery, co jest wspólne, aby zobaczyć niedźwiedzie brunatne.

Rezerwa niedźwiedzie Kronocka Sopka

Igor Shpilenok

W trakcie swojej kariery, Igor zgromadził wiele unikalnych fotografii w naturze, a ostatnio niektóre z nich zostały opublikowane na łamach Daily Mail miejscu. Pełna wersja wiadomości można zobaczyć te zdjęcia ...

Igor mówi, że spotkanie z niedźwiedziem naniesiona na pierwszych fotografiach, pamiętał go na całe życie. Potapych dosłownie znikąd. Igor był w Dolinie gejzery, a dookoła było owiane mgłą. Nagle, parę klubów pojawiła masywną sylwetkę i Igor, wskazując obiektywu widział niedźwiedzia brunatnego, który jest bieżnik mistrz wędrował gdzieś na własnej działalności.

Rezerwa niedźwiedzie Kronocka Sopka

Fotograf przekonany, że niezauważone przez niedźwiedzia i postanowił go śledzić. W ciągu najbliższych kilku godzin, Igor patrzył, jak niedźwiedź pierwszy poławiane i zjadł go, a następnie, po napełnił brzuch, zasnął w środku Doliny gejzery.

Rezerwa niedźwiedzie Kronocka Sopka

Generalnie rezerwa Kronocka Sopka jest uważany niedźwiedzi krawędź, więc nie dziwi fakt, że po jakimś czasie, Igor spotkał się z dwoma innymi niedźwiedziami - Bear i jej cub. Oni spokojnie chodził po Dolinie gejzery. Niedźwiedź czasem przestał jeść kawałek innych ziół, ale ponosi w tym czasie bawił się z nieukrywaną przyjemnością walczą w wodzie.

Rezerwa niedźwiedzie Kronocka Sopka

W jednym ze swoich rund następujących Igor tyle szczęścia, żeby obejrzeć kolejny brunatny. Mężczyzna bezinteresownie kąpał się w rzece i nawet nie zauważy fotografa.

Rezerwa niedźwiedzie Kronocka Sopka

„Po raz pierwszy odwiedził tutaj w 2004 roku. Bardzo podobały mi się lokalny charakter, a trzy lata później wróciłam tutaj. Beauty Kronocka Sopka rezerwa zachwycił mnie, a ja postanowiłem zostać dozorcą. Od tamtej pory moja rodzina i ja nie mieszkają daleko od rezerwy, a ja niemal codziennie dzieje się na jego terytorium. Lubię oglądać niedźwiedzie w dolinie gejzery. W sąsiedztwie dużo jagód i orzeszkami pinii, tak że niedźwiedzie są stałe w tych dziedzinach”- mówi Igor.

Rezerwa niedźwiedzie Kronocka Sopka

Kronocka Sopka Reserve jest jednym z najstarszych rezerwatów w Rosji. Został on założony w 1934 roku i znajduje się we wschodniej części Półwyspu Kamczatka. Całkowity obszar zapasowy 1 147 619.37 ha.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Lazy Bear z parku CabárcenoLazy Bear z parku Cabárceno
Podwodny świat Bob CranstonPodwodny świat Bob Cranston
Niezwykła przyjaźń między niedźwiedź i wilkNiezwykła przyjaźń między niedźwiedź i wilk
Niedźwiedzie polarne w Arktyce ReserveNiedźwiedzie polarne w Arktyce Reserve
W jakim wieku najlepiej zacząć szkolenie psa?W jakim wieku najlepiej zacząć szkolenie psa?
Spotkanie z LampartySpotkanie z Lamparty
Zmęczony polowanieZmęczony polowanie
Wild Africa po zdjęciach Andy i Sarah SkinnerWild Africa po zdjęciach Andy i Sarah Skinner
Rodzina ponosi pyayakkonena fotograf villaRodzina ponosi pyayakkonena fotograf villa
Ostrzeżenie! Otwarte pre-rejestracji na kursy w pełnym wymiarze godzin w Kazaniu kociego 18-19-20…Ostrzeżenie! Otwarte pre-rejestracji na kursy w pełnym wymiarze godzin w Kazaniu kociego 18-19-20…
» » » Rezerwa niedźwiedzie Kronocka Sopka

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru