po.perhegrigh.ru

Dolphin koszykarzem!

Niektóre niesamowite zdjęcia udało się 44-letni Sergio Longhi w jednym z delfinariów Kubie. Głównym bohaterem strzałów stał delfin koszykarzem!

Dolphin koszykarzem!

Sergio Longhi był w delfinarium dzięki jego żony, Elżbiety, który chciał zobaczyć te wdzięczne ssaki. W rezultacie, Sergio i jego żona byli bardzo pod wrażeniem tego, co zobaczył, ponieważ nie wszyscy będą mogli być świadkami delfina, umiejętnie rzuca piłkę w obręcz do koszykówki!

„Wiedziałem, że delfiny są w stanie wykonać najbardziej niesamowite akrobacje, ale jak się spodziewałem. Dolphin gry z piłką, jak zawodowy koszykarz. Początkowo miał długo trzymał go w czubek nosa, który przypominał mi koszykówki umiejętnie rozwija piłka na palec, a następnie całkowicie wrzucił go do ringu! „- z podziwem mówi Sergio Longhi.

Dolphin koszykarzem!

Oczywiście, Sergio i Elizabeth uważał, że zobaczymy w delfinami jest spora liczba standardowych sztuczek (jak skoki), ale to nie powstrzymało. Stal przedstawienie kulminacyjnym rolkach pierścienia koszykówki. Dolphin zręcznie wyskoczyła z wody i w jakiś niewiarygodny sposób kółko wrzucił piłkę na ring, położonym na wysokości prawie pół metra!

Dolphin koszykarzem!

„Zawsze uwielbiałem delfiny. To bardzo sprytne stworzenia! Podczas pokazu, byłem po prostu zaskoczony tym, co widziałem, więc czasami zapomnieć do robienia zdjęć. Moja żona i ja widziałem nie tylko zawrotnym skoki, tańce i inne sztuczki, ale koszykówka w wykonaniu delfinów”- mówi w rozmowie z Sergio Longhi Daily Mail.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Ryzyko Pan i jej kaczychRyzyko Pan i jej kaczych
Opis akwarium ryby DelfinOpis akwarium ryby Delfin
Londyn konkurs talentów szczurLondyn konkurs talentów szczur
Chameleon i motyl - niezwykły duetChameleon i motyl - niezwykły duet
Motyle i ważki od fotografa Mauro MaioneMotyle i ważki od fotografa Mauro Maione
Niebieski delfin ryba - strome czołoNiebieski delfin ryba - strome czoło
Niesamowita pogoń za delfinem OrkaNiesamowita pogoń za delfinem Orka
Cielę lizanie kota!Cielę lizanie kota!
Delfiny zasługują na prawa człowiekaDelfiny zasługują na prawa człowieka
Krewetki słodkowodneKrewetki słodkowodne
» » » Dolphin koszykarzem!

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru