po.perhegrigh.ru

Dzień z życia modliszek

W ostatnim czasie opublikował serię zdjęć z kotami muzyków, ale dzisiaj można znaleźć coś więcej niż niesamowite!

Dzień z życia Bogomolov

Profesjonalny fotograf Scott Cromwell przez kilka miesięcy zaangażowanych w monitorowanie modliszki. W rezultacie, człowiek postanowił stworzyć niezwykły album z fotografiami, które pokazują te owady w takich sytuacjach codziennych prostych ludzi!

Aby wdrożyć taki gigantyczne pomysły w rzeczywistości zajęło Scotta stworzyć miniaturowy dom i wyposażyć go jako prawdziwego. Po że człowiek był po prostu poczekać, aż zaludnione przez miniaturowe domu owady nie biorą najbardziej odpowiednią postawę fotografowania. Musieliśmy długo czekać ...

Dzień z życia Bogomolov

Jednak było warto. Zdjęcia okazał się bardzo ciekawy. Na przykład na jednym z obrazów Mantis została gotowanie obiadu w piecu. Jeśli spojrzymy uważnie, zauważamy, że na kolację w kilku much owadów. W ogóle, pomyślany sceneria jest imponująca!

Dzień z życia Bogomolov

„Zawsze staram się wprowadzać nowe pomysły do ​​swoich zdjęć. Tak samo jest z modliszki. Taki nietypowy pomysł przyszedł do mnie przez przypadek. Aby utworzyć serię takich zdjęć zajęło mi około miesiąca, ale większość czasu spędziłem na poszukiwaniu odpowiedniej wielkości modliszki! „- mówi Scott Cromwell.

Dzień z życia Bogomolov

Daily Mail zauważa, że ​​większość rekwizytów do zdjęć z pielgrzymki do 12-18 razy mniej niż ich tradycyjne odpowiedniki. Wszystko to Scott Cromwell kupić online na Ebay. Jedyną rzeczą, która wykonana przez fotografa strony, stał się gazeta.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Podwodny świat Bob CranstonPodwodny świat Bob Cranston
Twarzą w twarzTwarzą w twarz
Chameleon i motyl - niezwykły duetChameleon i motyl - niezwykły duet
Dragonfly rosyDragonfly rosy
Polar piętro świat NiklPolar piętro świat Nikl
Zdjęcia ciekawy niedźwiedź Stevena KozłowskiZdjęcia ciekawy niedźwiedź Stevena Kozłowski
Motyle i ważki od fotografa Mauro MaioneMotyle i ważki od fotografa Mauro Maione
Mrówki zabójcy z MalezjiMrówki zabójcy z Malezji
Niezwykłe zdjęcia szczurówNiezwykłe zdjęcia szczurów
Mantis jazda ślimakMantis jazda ślimak
» » » Dzień z życia modliszek

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru