po.perhegrigh.ru

Ciekawy lemury

Fotograf Simon Sbaragliya spędził kilka tygodni na Madagaskarze, gdzie głównym przedmiotem jego obserwacji stała lemury. Na wyspie nie ma drapieżników, stwarzające zagrożenie dla tych niezwykłych zwierząt, więc lemury praktycznie nic i nie boi ...

Ciekawy madagascan lemury

Lokalne lemury zachowywać się jak chciwy sławy gwiazd, wszystkich sił próbuje dostać się do obiektywu aparatu!

W słowach Simona, aby zbliżyć się do lemurów było łatwe. Ponadto, zwierzęta same były w kontakcie z fotografem i chętnie pozowała do obiektywu swojego aparatu!

„Lemury są niezwykle ciekawe stworzenia, i zawsze są gotowi do” chat „z ludźmi. Zwierzęta nie boją się ludzi, jak oni przyzwyczaili się do społeczeństwa i wiem, że nie stanowią one żadnego zagrożenia. Ponadto, niektórzy turyści są traktowani na posiłek lemury, co oznacza zwierzęta, kiedy człowiek nie ucieka od niego, ale raczej pędzi do niego z całą prędkością. Kiedy je strzelanie, otoczyli mnie, około tuzina tych zwierząt, i wszyscy chcieli dostać się do obiektywu mojego aparatu! „- mówi Simon.

Ciekawy madagascan lemury

Fotograf powiedział, że w towarzystwie lemurów, spędził prawie cały dzień. Mężczyzna poszedł do zdjęcia polowanie wczesnym rankiem i wrócił późno w nocy!

Ciekawy madagascan lemury

„Czas jest pilotowany przez. To było bardzo zabawne oglądać lemury i ich wybryki. Niektóre szczególnie odważnych osób zbliżył się do mnie iz nieskrywaną ciekawością zbadał mojego aparatu. Niektóre z nich wyciągnął swoje małe nogi i delikatnie sondować go okresowo spoglądając w kamerę. Widać było, że są one próbuje dowiedzieć się, co robię „- mówi fotograf.

Ciekawy madagascan lemury

Simon nie opuszcza aparat ma 15 lat, ale oprócz fotografowania człowieka prowadzi również prace badawcze. W ciągu ostatnich kilku lat, Szymon udał się w różnych krajach na całym świecie, co przekłada się ćwiczyć swoje projekty.

Ciekawy madagascan lemury

„Wiele z moich prac w taki czy inny sposób związane z zagrożonych gatunków. Pracowałem w Ameryce Południowej, Europie i Azji”- powiedział Simon w rozmowie z reporterami z Daily Mail.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Księgowość i hodowlane lemuryKsięgowość i hodowlane lemury
Kid aye-aye - najdziwniejsza naczelnych na świecieKid aye-aye - najdziwniejsza naczelnych na świecie
Spotkanie z LampartySpotkanie z Lamparty
Kuba sifaka nie oddzielone od matkiKuba sifaka nie oddzielone od matki
SmeagolSmeagol
Na Florydzie urodziła dziecko lemur mangustovgoNa Florydzie urodziła dziecko lemur mangustovgo
Ciekawy pisklęta King PenguinsCiekawy pisklęta King Penguins
Młoda Lemur katta z Woburn Safari ParkMłoda Lemur katta z Woburn Safari Park
Foss z HoustonFoss z Houston
Szara mysz lemury centrum lemur księciaSzara mysz lemury centrum lemur księcia
» » » Ciekawy lemury

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru