po.perhegrigh.ru

Chameleon i motyl - niezwykły duet

Kilka dni temu 28-letni Mehmet Karatsu (Mehmet Karaca) szła w pobliżu jego domu w Bursie, który jest w południowo-wschodniej Turcji. Już w drodze powrotnej, mężczyzna zauważył stworzenie ukryte w łodyga, które rosły przy drodze.

Chameleon i motyl - niezwykły duet

I są one dobrze rozliczane!

Patrząc uważnie, Mehmet zobaczył, że tajemnicza istota jest niczym zielonego kameleona. Jednak najbardziej niesamowite rzeczy na głowie siedział jaszczurki motylkowe, z tym samym zielone, podobnie jak kameleon!

„To był godzin 6pm. Wracałem do domu po spacerze i widzenie peryferyjne zauważył, że zakład obok drogi, która siedzi. Na początku nie mogłem zrozumieć, jakiego rodzaju istoty przede mną, jednak podszedł bliżej, zobaczyłem, że na łodygi rośliny zaledwie dwóch żywych istot - kameleon i motyl. Uderzyło mnie to, że kolor owady i jaszczurki był bardzo podobny. Oni są po prostu niesamowite przebranie, i miałem szczęście, że widziałem je „- mówi Mehmet Karatsu.

Chameleon i motyl - niezwykły duet

Butterfly uparcie nie chciał odlecieć ze swoich domów, nawet gdy miesza kameleona!

Na szczęście mężczyzna okazał się przydatny aparat fotograficzny, który robił te wszystkie wspaniałe zdjęcia. Dla kameleony zmieniają kolor i uchodzić za ich środowisko nie jest trudne, ale motyle nie wiem jak to zrobić, tak że zdjęcia okazało się naprawdę jedyna w swoim rodzaju!

Chameleon i motyl - niezwykły duet

Malowanie kameleon i motyli był naprawdę bardzo podobne ...

„Najbardziej zadziwiające jest to, że byli tak cicho. Chameleon wyraźnie wiedział, że na jego głowie siedzi motyl, ale on nie zwracał na nią uwagi. Wziąłem kilka zdjęć, a następnie trochę motyl zaczął, ale nie odlecieć. Zrobiła kilka małych kroków i był już na ogonie kameleon. Wydawało mi się, że oboje są jak firmy nawzajem „- powiedział Turek.

Chameleon i motyl - niezwykły duet

Zwykle Kameleony jedzą owady, motyle, ale wydaje się szczęście - to kameleon jest wyraźnie nie głodny!

Po pewnym czasie, ona wzbudza Kameleon, Motyl, vsporhnuv skrzydła i odleciał. Mehmet jest trochę bardziej podziwiała przystojnego zielonego kameleona i wędrował do domu ...

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Pantera kameleon of South Carolina AquariumPantera kameleon of South Carolina Aquarium
Fur seal na słońcu!Fur seal na słońcu!
Jaja jaszczurekJaja jaszczurek
Google Earth pomaga odkryć nowe gatunki kameleonówGoogle Earth pomaga odkryć nowe gatunki kameleonów
Ach tak, jak kameleon!Ach tak, jak kameleon!
Motyle i ważki od fotografa Mauro MaioneMotyle i ważki od fotografa Mauro Maione
Jak zrobić jaszczurki?Jak zrobić jaszczurki?
Tricorn Kameleon JacksonaTricorn Kameleon Jacksona
Mantis jazda ślimakMantis jazda ślimak
Kolor święto - panterovy kameleonKolor święto - panterovy kameleon
» » » Chameleon i motyl - niezwykły duet

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru