po.perhegrigh.ru

Gophers od parku przyrody w Czechach Raducz

Śmieszne europejskie wiewiórki ziemne walczą ostatni znalazł je, spikelets. Te niezwykłe zdjęcia udało się uchwycić Czechach Fotograf Michal Dzheshi w Raducz park narodowy w Republice Czeskiej (Radouc Nature Reserve).

Gophers od parku przyrody w Czechach Raducz

Zdjęcie: Jiri Michal Radouc Nature Reserve, Republika Czeska

Według fotograf powiedział, że wykonane specjalną wycieczkę do rezerwatu strzelać Gophers, które w tych miejscach bardzo dużo. Michał uwielbia fotografować krajobrazy przyrody i krajobrazu, a więc w jego rodzinnej Pilzna (Plzeň) prowadzi kursy mistrzowskie dla początkujących fotografów.

Gophers od parku przyrody w Czechach Raducz

- Te urocze gophers fotografowałem w jeden weekend - mówi Pan Dzheshi. - Są tak zajęci zwalczaniu bólu na jedzenie, że nie zwracał uwagi na mnie, fotografowanie siebie pod różnymi kątami.

Gophers od parku przyrody w Czechach Raducz

- Uwielbiam fotografować przyrody Czechy. To jest bardzo piękne krajobrazy i mnóstwo różnych zwierząt - przyznał 33-letniego fotografa. - Ten dzień był idealny pogoda. Świeci jasne słońce. Położyłem się na trawie i oglądanie wiewiórki naziemne przez pięć godzin.

Gophers od parku przyrody w Czechach Raducz

- Moim zdaniem, bez fałszywej skromności mogę powiedzieć, że zdjęcia nie udało mi się. Często mam strzelać małych zwierząt, które żyją w naszym regionie. Najczęściej biorę białko, które jest bardzo dużo w parkach i ogrodach Czechach. Mam nawet znajomi białka, które stale Lure, a oni z przyjemnością odpowie mi pozować.

Gophers od parku przyrody w Czechach Raducz

Oprócz filmowania Michał organizuje regularne seminaria dla początkujących fotografów. W ten sposób, że przyciąga ludzi do świata dzikiej przyrody, uczy nas, aby zobaczyć całe piękno otaczającej przyrody na. Szczególnie fotograf lubi pracować z młodymi ludźmi, wiedząc, że jest przez młodych ludzi zależy od naszej przyszłości.

Gophers od parku przyrody w Czechach Raducz

Europejski lub Wiewiórka szara (łac. spermophilus citellus) - gryzoń, który jest rozpowszechniony na całym terytorium europejskim. Wiewiórki znajdują się w wielu regionach Europy Środkowej i Wschodniej, w tym Ukrainy (Winnica, Czerniowcach, region zakarpacki), Austrii, Grecji i Bułgarii.

Gophers od parku przyrody w Czechach Raducz

Preferuje równiny i górskie krajobrazy lesie-step i step strefy. Gophers osiedlić na pastwiskach obrzeżach pola uprawne, brzegi lasów, poboczy dróg w wiejskich iw opuszczonych ogrodów. Nie podoba mi się mokry teren, więc nigdy nie osiada w gęstych lasach, w pobliżu wody. Zwierzę to może wzrosnąć do 20 cm długości.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Nieoczekiwane spotkanie z olbrzymim HipponyNieoczekiwane spotkanie z olbrzymim Hippony
Niedźwiadek uczy się wspinać na cienkim drzewieNiedźwiadek uczy się wspinać na cienkim drzewie
Spotkanie z gepard w Serengeti National ParkSpotkanie z gepard w Serengeti National Park
Elk ze dzikiej przyrody parku Northwest TrekElk ze dzikiej przyrody parku Northwest Trek
„Biały Duch” Park Narodowy Etosha„Biały Duch” Park Narodowy Etosha
Niedźwiedzie polarne w Arktyce ReserveNiedźwiedzie polarne w Arktyce Reserve
Idealny strzał zimorodek Szkocki fotografIdealny strzał zimorodek Szkocki fotograf
Zmęczony polowanieZmęczony polowanie
Uruchamianie żyrafy autorstwa Charlene bakkioniUruchamianie żyrafy autorstwa Charlene bakkioni
Cesarz pingwiny pisklęta sty veremeeraCesarz pingwiny pisklęta sty veremeera
» » » Gophers od parku przyrody w Czechach Raducz

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru