po.perhegrigh.ru

Kłócą się między para zebry

W naturze, zebry często wykazać się niespokojny charakter. Tutaj na tych zdjęciach widzimy przepaść między kilka zebr i wyjaśnienia relacji jest prawie spokojny.

Kłócą się między para zebry

Starcia między dwie zebry w Masai Mara National Reserve / Justin Bowen

Samiec dostaje prawo twarde i najprawdopodobniej bolesny cios tylne kopyta partnera do szczęki. Ten wybuchowy para udało się zrobić zdjęcie 40-letniego fotografa Justin Bowen (Justin Bowen) w Kenii.

- Pewnego ranka, gdy wracaliśmy z długiej podróży, byliśmy w stanie spełnić kilka zebry, - powiedział Bowen - ale przede wszystkim naszą uwagę dwa z nich. Były to samiec i samica. Zdawały się poukładać, a te stosunki nie można nazwać spokojnym: gryzą, bić się nawzajem kopyta - wyglądało to bardzo trudne!

Kłócą się między para zebry

Park Narodowy Masai Mara / Justin Bowen

Fotograf poprosił kierowcę, aby zatrzymać samochód, aby mogli oglądać zadziorny małe zwierzęta. - Para na emeryturze od stada, i uderzyło się prawdziwa walka między nimi - kontynuuje człowiekowi - Oni wyszczerzył zęby, pokonując ich głowy i nogi iw ogóle był imponujący widok!

Kłócą się między para zebry

Park Narodowy Masai Mara / Justin Bowen

- Chciałem uchwycić tę walkę, i zaczął strzelać. To była wielka scena! Od rosnących emocje na mnie uścisnął dłoń, a ja myślałem, że nie udało mi się zrobić dobre zdjęcia. Jednak wszystko okazało się jak to możliwe, a zdjęcia okazało się świetne!

Kłócą się między para zebry

Park Narodowy Masai Mara / Justin Bowen

Pan Bowen był w Kenii na specjalny program pomocy Świat Nauczyciel, pomagając budować szkoły dla dzieci uchodźców w obozie niedaleko miasta Rongai (Rongai).

- Spędziliśmy większość naszej podróży, udzielania pomocy i wsparcia dla małych wsi i budowę szkół w nich. I mieliśmy szczęście, aby przejść przez terytorium Parku Narodowego Masai Mara Masai Mara (). Jechaliśmy przez trzy dni, aż poznał te zebry.

Kłócą się między para zebry

Park Narodowy Masai Mara / Justin Bowen

- Dzięki dobrej lokalizacji i naszego głębokości zdjęć terenowych okazało się po prostu idealne - mówi Justin. Należy zauważyć, że pierwotnie zamieszkany przez zebra na kontynencie afrykańskim. Teraz ich powierzchnia zmniejszyła się znacząco z powodu przejęcia terytorium przez człowieka. Ten wspaniały zwierzę jest zagrożone wyginięciem.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Brodaty gazele ThomsonaBrodaty gazele Thomsona
Gdy pas, dwa pas ...Gdy pas, dwa pas ...
Zebra: Kto w właściciel stada?Zebra: Kto w właściciel stada?
Leo musiał wspiąć się na drzewo, by uciec z bizonaLeo musiał wspiąć się na drzewo, by uciec z bizona
Walka między żyraf w Sabi rezerwy sabiWalka między żyraf w Sabi rezerwy sabi
Gnu uratował ją od leopard cubGnu uratował ją od leopard cub
Gepardy przez angielskiego fotografa Davida NewtonGepardy przez angielskiego fotografa Davida Newton
Zebra źrebię z zoo w PhoenixZebra źrebię z zoo w Phoenix
Lwiątko wraca do domu jego niespokojnyLwiątko wraca do domu jego niespokojny
Denver Zoo wita Grevy'ego zebra źrebięDenver Zoo wita Grevy'ego zebra źrebię
» » » Kłócą się między para zebry

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru