po.perhegrigh.ru

Zmęczony polowanie

znajduje się na kamiennej grizzly jest bardzo podobny do ludzi: jeśli matka usiadła na odpoczynek po ciężkim i męczącym dniu - ręce na kolanach, myśląc, że siedzi i patrzy w dal.

Zmęczony polowanie

Grizzlies na wakacjach. Zdjęcie: Siergiej Gorszkow

Cztery Grizzly spędził ranek polowanie na łososia zanim usiadł trochę odpocząć. W tej pozycji, spędził kilka minut, a następnie kontynuował swój posiłek.

Zmęczony polowanie

Ta seria fotografii wykonanych w Kronocka Sopka rezerwatu przyrody, w wyniku rosyjski fotograf dzikiej przyrody Siergiej Gorszkow, stałego pracownika «National Geographic» w Rosji. Stał się symbolem rosyjskiego fotografa-przyrodnika, który entuzjastycznie zaangażowany w fotografowaniu dzikich zwierząt w różnych częściach świata.

Jego ulubionym miejscem była Kamczatka, gdzie przez pięć lat monitoruje zwierząt półwyspu. Siergiej był jednym z niewielu fotografów, którym udało się prześledzić życie niedźwiedzia grizzly w naturze.

Zmęczony polowanie

Zrobił wiele imponujących zdjęć z życia Kamczatka mieszkańca. W 2004 roku «National Geographic» (Rosja) opublikowała fotoreportaż przez Siergieja o niedźwiedzi na Kamczatce, który został nazwany „Wspaniałe jedzenie na Jezioro Kurylskie.”

Podczas czasu spędził na planie, więc stał się przyjazny z Bears w sensie dosłownym i przenośnym, który czasami był w stanie sfotografować je w wyciągniętej ręce, i nie jest w stanie każdego fotografa.

Zmęczony polowanie

- Grizzlies, które fotografowane przez te wszystkie lata, jakie do mnie - mówi Siergiej Gorszkow. - Starałam się nie naruszać ich przestrzeń osobistą, a one z kolei - kopalnia, tak między nami żadnych problemów.

- To był niedźwiedź Fishera zauważyłem całym rano - mówi fotograf - najpierw położył głowę na jednym z dużych kamieni w rzece, kiedy przeszedł przez nią, brodząc, a potem usiadł na jednym z głazów i usiadł tam, oczy zamknięte, kilka minut. Znieść długą wiercić na nim przed dokonaniem wygodną pozycję. Z boku wygląda to śmieszne - jak człowiek zmęczony po ciężkim dniu.

Zmęczony polowanie

Według Siergieja, kochał się dookoła i być w stanie znieść oglądania mu polowanie na łososia. - Stałem się bardzo blisko niego, ale grizzly nie zwracał uwagi na mnie. Był przyzwyczajony do mojej obecności i niech strzelać. To był niezapomniany dzień!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Gophers od parku przyrody w Czechach RaduczGophers od parku przyrody w Czechach Raducz
Polar piętro świat NiklPolar piętro świat Nikl
Cesarz pingwiny pisklęta sty veremeeraCesarz pingwiny pisklęta sty veremeera
Zimorodki - doskonałe rybakówZimorodki - doskonałe rybaków
Polowanie rybołowa przez brytyjskiego fotografa Billa DohertyPolowanie rybołowa przez brytyjskiego fotografa Billa Doherty
Idylla rodzinyIdylla rodziny
Ssaki Świat Wielkiej Brytanii w fotografiiSsaki Świat Wielkiej Brytanii w fotografii
Diabelskie oczy w ciemnościDiabelskie oczy w ciemności
Rezerwa niedźwiedzie Kronocka SopkaRezerwa niedźwiedzie Kronocka Sopka
Wesoły Miś z zoo MadrytWesoły Miś z zoo Madryt
» » » Zmęczony polowanie

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru