po.perhegrigh.ru

Jak dwóch białek nie podzielam arbuza ...

Fotograf Francois Loubser (Francois Loubser) spędził ostatnie kilka tygodni w Republice Południowej Afryki. Człowiek udało się kilkaset zdjęć, ale najbardziej interesujące z nich są zdjęcia wiewiórek naziemnych, które nie są podzielone pomiędzy jedzeniem i mieli starcia.

Jak dwóch białek nie podzielam arbuza ...

Wiewiórka po prawej nie jest wyraźnie oczekując taką bezczelność ...

Wszystko zaczęło się od tego, że François zauważyłem pustej parceli wiewiórkę, która bezinteresownie gryzie posiekaną połówkę arbuza. Po pewnym czasie w polu widzenia obrazów pokazał inne białko. Gryzoń celowo podszedł do skórce arbuza, dobrze, potem zaczęła się zabawa!

Jak tylko drugie białko było w bezpośrednim sąsiedztwie skórce arbuza, zrobiła gwałtowny atak i dosłownie naprygnula na swojego przeciwnika. Pierwsze białko, które jest cały czas po cichu cieszyć arbuza, wyraźnie nie spodziewa taką bezczelność i nieodebranych kilka bolesnych ciosów.

Jak dwóch białek nie podzielam arbuza ...

Głowica Uderzenie było bardzo skuteczne!

„Wielu ludzi, przybywających do odpoczynku w Południowej Afryce, chcą zobaczyć lwy, gepardy, słonie i żyrafy, ale kiedy zobaczyłam te małe wiewiórki ziemne, było dużo zaskoczeni, jak wiele radości może być te zwierzęta. Ale walka pomiędzy dwoma białkami będzie pamiętany przez długi czas dla mnie. Ze strony to wszystko było jak walka między dwoma profesjonalnymi zawodnikami w stylu kung fu! „- mówi Francois Loubser.

Jak dwóch białek nie podzielam arbuza ...

W tym momencie, kiedy wydawało się, że zwycięzca walki będzie białko Napa był prawdziwy cud!

Pomijanie kilka twardych ciosów, pierwsze białko w końcu przyszedł do jej zmysły. Małe zwierzę sobie sprawę, że gdyby nie „pokaż zęby”, a następnie po prostu pozostawione bez arbuza. A potem walka, której wynik wydaje się jasne, że wybuchła z nową energią. W tym czasie, ja zaatakowały pierwsze białko, z zaatakowany tak mocno, że wróg w ciągu kilku sekund, obrócony o 180 stopni i dał Doru. Arbuz skórka, dość kurzu podczas skrobania, został obronił!

Jak dwóch białek nie podzielam arbuza ...

Wiewiórka na prawo udowodnił, że arbuz skorupa należy do niej i tylko ona!

„Niestety, zacząłem fotografować nie raz, ale udało mi się uchwycić większość akcji. Zdjęcia okazało się bardzo interesujący „- powiedział Francois Loubser.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Odważny zimorodekOdważny zimorodek
Degu ze zdjęciem: spojrzeć na małych cutiesDegu ze zdjęciem: spojrzeć na małych cuties
Tommy Tucker - model białko pierwszego modaTommy Tucker - model białko pierwszego moda
Niezwykłe zdjęcia Nancy RoseNiezwykłe zdjęcia Nancy Rose
Wiewiórka i orzechWiewiórka i orzech
Bełchatów z Zoo am Meer BremerhavenBełchatów z Zoo am Meer Bremerhaven
Niezwykłe śniadanie Moskwa białkaNiezwykłe śniadanie Moskwa białka
Cub dłoni wiewiórka o imieniu RobCub dłoni wiewiórka o imieniu Rob
Zimorodki - doskonałe rybakówZimorodki - doskonałe rybaków
Jak długo wiewiórki w domu, ale w lesie?Jak długo wiewiórki w domu, ale w lesie?
» » » Jak dwóch białek nie podzielam arbuza ...

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru