po.perhegrigh.ru

Czapla pacjent

W świecie ptaków, prawdopodobnie, cierpliwość jest jedną z głównych zalet. Być może z tego powodu, zawarta w obrazach Heron pokazał doskonały przykład wytrwałości, trzymając prawie gotowy obiad w dziobie.

czapla pacjent

Nieostrożny ważka tak entuzjastycznie o tańcu i siebie, że nie zauważył, jak się okazało w obliczu czapli. kroki taneczne były tak oszałamiające, że głodny Czapla nieświadomie dołączyła do grona widzów. To właśnie w tej chwili, kiedy został zastrzelony na aparat fotograf dzikiej przyrody Steve Wheeler. Heron siedzący na gałęzi w jednym z parków w Teksasie, to był ostatni admirer nieostrożny tancerze.

czapla pacjent

Zdjęcia przedstawiające dramatyczne wydarzenia, mówi: „Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem Czapla, jest bardzo szczęśliwy, ponieważ jest to dość ostrożne ptaki, sprytnie ukrywa się w gęstej trawie wzdłuż brzegu. Przez cały czas byłem tylko kilka razy spotkać czaple. Szybko odwrócił się obiektyw i czekał przez długi czas, kiedy jest to właściwy moment.

czapla pacjent

Nagle do mojego obiektywu ma dwie ważki Gody, którzy nie zauważając nikogo dookoła, entuzjastycznie flirtował ze sobą. Byli tak pasjonatem procesu, który jest coraz bliżej okazało dziób czapli ". Prawdopodobnie to jest sen i wygląda jak ptak.

czapla pacjent

To wszystko skończyło się, gdy dziób czapli otworzyły się i chwycił jedną z ważki na skrzydła przed jego dziobem - rzut był szybki jak błyskawica i śmiertelnie dokładne. Wydawało się, że to trwało wiecznie, ale beznamiętny komputerowe wykazały, że ten mały dramat zniknie w ciągu zaledwie 43 sekund.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Głodny polnyGłodny polny
Humbak skoki z wody u wybrzeży RPAHumbak skoki z wody u wybrzeży RPA
Ryby obiad na pielgrzymkęRyby obiad na pielgrzymkę
Wobec węże i czapleWobec węże i czaple
Spotkanie impas i Mewa śmieszkaSpotkanie impas i Mewa śmieszka
Powrót zimorodekPowrót zimorodek
W parku pojawiły się lasy pisklę sunbitternW parku pojawiły się lasy pisklę sunbittern
Idealny strzał zimorodek Szkocki fotografIdealny strzał zimorodek Szkocki fotograf
Szczur dotrzeć do brzegu bo żabySzczur dotrzeć do brzegu bo żaby
Polowanie African Fish Eagle w Delcie OkavangoPolowanie African Fish Eagle w Delcie Okavango
» » » Czapla pacjent

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru