po.perhegrigh.ru

Wobec węże i czaple

Seria niesamowitych zdjęć może sprawić, że 35-letni Peter Brannon podczas swojej podróży do Delray Beach na Florydzie (USA). Człowiek fotografowania ptaków i zauważył, że jeden z nich chwycił długi dziób coś w trawie.

Wobec węże i czaple

Piotra navol obiektyw i zobaczyłem, że ptak był Czapla i złapała małego węża. Wydawałoby się, że jeszcze kilka sekund, czapla i jeść swoje ofiary, ale ciężko nosem wąż złapany. Górnictwo nie chce stać się ofiarą, więc w następnej chwili wąż wziął jedyną właściwą decyzję, przez który może ocalić życie. Wąż zwinięty pierścienie wokół dziób czapli, zapobiegając w ten sposób ptak go otworzyć i rozpocząć posiłek!

„To było dość zabawne obserwować konfrontacji między wężami i czaple. Ptak myślałem, że będzie to łatwa zdobycz wąż, ale wąż nie sądzę. Nie chciała, aby uzyskać fast foodów i dołożył wszelkich starań, aby być zbawieni „- mówi z uśmiechem Piotr Brannon.

Wobec węże i czaple

Prawdziwe czaple i gady trwał 15 minut. W pewnym momencie wydawało się, że Czapla ma być zwolniony, a zje dzielnego węża, ale ostatni owinąć wokół dzioba ptaka nawet silniejszy, tym samym zachowując swoje życie!

„Te miejsca są uważane za obszar chroniony, a wszyscy tu zwierzęta są chronione. Istnieje tak wiele różnych ptaków i zwierząt, tak wielu fotografów przyjść tutaj, aby zrobić kilka zdjęć. Kiedy byłem w tych miejscach, ja nawet nie mógł sobie wyobrazić, że przede mną prawdziwy dramat rozgrywa się „- mówi Peter.

Wobec węże i czaple

Niestety, walka nie była równa, a po 15 minutach mocy opuścił węża. Jej przyczepność nie ma, a Czapla, natychmiast uwalniając dziób, wąż połknął ubogich ...

„Wielu fotografów uwierzyć, że te miejsca są zbyt liczne czaple i nie ma sensu, aby sfotografować je jako coś wyjątkowych i nietypowych o nich. Postanowiłem obserwować ptaki i został nagrodzony za nią „- mówi Peter.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Odważny zimorodekOdważny zimorodek
Żółw w śmiertelnym uścisku węża!Żółw w śmiertelnym uścisku węża!
Czapla pacjentCzapla pacjent
Powrót zimorodekPowrót zimorodek
W parku pojawiły się lasy pisklę sunbitternW parku pojawiły się lasy pisklę sunbittern
Wymarłych gatunków ptaków wyglądało osteodontornis?Wymarłych gatunków ptaków wyglądało osteodontornis?
Większość ptaków drapieżnychWiększość ptaków drapieżnych
Ptaków drapieżnychPtaków drapieżnych
Prawdziwe łyse orłyPrawdziwe łyse orły
Alligator na piknik!Alligator na piknik!
» » » Wobec węże i czaple

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru