po.perhegrigh.ru

Daję krokodyla !!!

Niezwykłą rzeczą stało w Polk County Sanktuarium, na Florydzie. Fotograf, 46-letnia Claudia Kuenkel, pracując na strzały do ​​magazynu na środowisko, gdy nagle&# 8230;

Daję krokodyla !!!

Nagle pojawił się na wyprzedzeniem drogowym czapli. Ptak był trochę zaniepokojony i oczywiście gdzieś w pośpiechu. Claudia miał czasu, aby zauważyć, że coś czaple w ustach, ale to boli bardziej zobaczyć pojawienie się drugiego zwierzęcia ... Ogromne aligatora, szybko przesuwając nogi, niezdarnie wyczołgał się na drogę. Predator wyraźnie opuścił ciało wody nie jest w celach pokojowych i wydaje w stanie precyzyjnie kierować Heron. Claudia sobie sprawę, że teraz coś zostanie odkryte i aparat.

Daję krokodyla !!!

Skieruj obiektyw, fotograf sobie sprawę, co się dzieje. Aligator nie był głodny i oczywiście nie polowania. Ale Heron był prawdopodobnie głodny ponownie postanowił porwać małego krokodyla, która jest ściśnięta w dziobie.

Daję krokodyla !!!

„Domyślałem się, że Czapla ukradł krokodyla z gniazda, a jego matka jest oczywiście taka sytuacja nie odpowiadał, i ruszyła w pościg” - mówi Claudia.

Daję krokodyla !!!

Coś wyraźnie cierpi ptak do latania, aby uciec od pościgu. Alligator Czapla dogania, który jest jedynym wyborem, ale aby zwolnić zdobycz od dziobie. Raz na ziemi, krokodyl natychmiast posemenil do mojej matki. W tym prześladowania ustały, i był tam prawdopodobnie kilka czapli szarych piór w ogonie. Krokodyle, nie spiesząc, wrócił do stawu.

„Było to zarówno ekscytujące i przerażające kontakt z naturą. Przedtem nigdy nie widziałem wściekłe aligatora tak blisko. Wziąłem zdjęcia wszystkich gdzieś w odległości 30 metrów od sceny. Cieszę się, że wszystko skończyło się w ten sposób, a jego matka uratowała jej cub „- mówi Claudia.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Fotograf na niedźwiedzia!Fotograf na niedźwiedzia!
Głodny polnyGłodny polny
Żółw w śmiertelnym uścisku węża!Żółw w śmiertelnym uścisku węża!
Wobec węże i czapleWobec węże i czaple
Prawdziwe kaczki i mewy!Prawdziwe kaczki i mewy!
Czapla pacjentCzapla pacjent
Alligator na piknik!Alligator na piknik!
Alligator na golfaAlligator na golfa
Camka hipopotam chronić swoje dziecko przed krokodylaCamka hipopotam chronić swoje dziecko przed krokodyla
Polowanie na grzbiecie hipopotama ...Polowanie na grzbiecie hipopotama ...
» » » Daję krokodyla !!!

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru