po.perhegrigh.ru

Pelikan wirtuoz

Ten biały Pelican kilkakrotnie mistrzowsku wyrzucił w powietrze i sum doskonale złapał go z jego ogromnego dzioba. Rybin dokładnie wylądował w dziobie ptaka, jak kulą w obręcz do koszykówki.

Pelikan wirtuoz

Zdjęcia: John Dykstra

Ta wspaniała seria strzałów udało się 59-letni amerykański fotograf dzikiej przyrody John Dykstra (John Dykstra) przybył na jezioro Marsh (Marsh jeziora), że w Kanadzie.

Według fotografa, był bardzo szczęśliwy, że znalazł się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. - Biedne som kilkakrotnie „poleciał” w powietrze, zanim został połknięty przez głodny pelikan - mówi John Dykstra. - Więc ptak był znacznie łatwiejszy do przełknięcia dość duże ryby.

Pelikan wirtuoz

- Widząc pływających na jeziorze pelikanów różowych, ukryłem i czekał na odpowiedni moment. I wkrótce nadszedł moment ... Byłem szczęśliwy, że wyszło świetne zdjęcia. Nie często zobaczyć jak, - dzieli się swoimi wrażeniami z fotografem.

- Myślę, że sum w tych momentach nie doświadczył najbardziej przyjemne doświadczenie. Ale nadal chcę oddać hołd umiejętności samego ptaka, który jest bezpieczny, aby poradzić sobie z dość ekscentryczne sumów. Wszystko rzeczywiste, jak zawsze - najlepszym człowiekiem wygrać!

Pelikan wirtuoz

Żywi się różowy pelikan, faktycznie jak cała pelikanów, ryby. Co ciekawe, duże ryby do 90% jej jedzenie, a pozostałe 10% - małe ryby. Dzienne zapotrzebowanie na jedzenie tego ptaka - 1000-1300 gramów (2-4 duże ryby).

Pelikany Nie nurkować na ryby, one zanurzone szyi lub tylko przednią część ciała. Kochają łowić razem, dostosowując go do brzegu, z dużo trzepotanie skrzydłami na wodzie, tworząc dużo hałasu. Pelikany polują tylko przez krótki czas (w godzinach porannych).

Pelikan wirtuoz

Marsh Lake - świetna lokalizacja, która znajduje się w górnym biegu rzeki Jukon w północno-wschodniej części Chilkoot Pass. Uważa się, że z jeziora Marsh bierze początek słynnej Jukon. W tych miejscach gniazdowania pelikany różowe (łac. Pelecanus onocrotalus).

I każdej wiosny, na przełomie kwietnia i maja na jeziorze Marsh odbyło się prawdziwe święto łabędzi. Tutaj trębacz łabędź zatrzymać podczas migracji (łac. Cygnus buccinator) A tundra łabędź (łac. Cygnus columbianus). W Ameryce Północnej, biały pelikan jest chronione przez federalne organizacji przyrody.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Oko w okoOko w oko
Nieoczekiwane spotkanie z olbrzymim HipponyNieoczekiwane spotkanie z olbrzymim Hippony
Specjalny kolor u owiecSpecjalny kolor u owiec
Czapla pacjentCzapla pacjent
Idealny strzał zimorodek Szkocki fotografIdealny strzał zimorodek Szkocki fotograf
Osioł i pelikanOsioł i pelikan
Motyle i ważki od fotografa Mauro MaioneMotyle i ważki od fotografa Mauro Maione
Zimorodki - doskonałe rybakówZimorodki - doskonałe rybaków
Ciekawy pisklęta King PenguinsCiekawy pisklęta King Penguins
Polowanie rybołowa przez brytyjskiego fotografa Billa DohertyPolowanie rybołowa przez brytyjskiego fotografa Billa Doherty
» » » Pelikan wirtuoz

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru