po.perhegrigh.ru

Szczur dotrzeć do brzegu bo żaby

Wzajemna pomoc nie jest obce dla istot żywych, zwłaszcza gdy oceniana przez tych obrazów, które mogłyby spowodować indyjski fotograf dzikiej przyrody Azam Husain (Azam Husain) na przedmieściach Lakhno (Lucknow), w północnych Indiach.

Szczur dotrzeć do brzegu bo żaby

Zdjęcie: Azam Husain / Lucknow

Młody szczur wpadł do stawu i nie mógł wydostać się z wody na własną rękę, ale na szczęście on przybył, żaby i zaproponował utonięcia gryzoń jego szerokie plecy.

- Zaparkowałem skuter na brzegu mały staw - mówi Azam Hussain. - Po kilku minutach zauważyłem w wodzie jest coś flądry. po spojrzeniu trochę, widziałem Krysenko, który starał się trzymać stos śmieci pływających w stawie.

Szczur dotrzeć do brzegu bo żaby

- Zwierzę z trudem utrzymać się na powierzchni, ale jego siła spłynęła. I nagle przyszedł mu pomóc żaba, zastępując gryzonia wyczerpany plecach. Szczur, nie wahaj się skorzystać z pomocy. Musiałem szybko wydostać się z plecakiem i aparatem zrobić kilka ujęć.

- Można by pomyśleć, że dwie zupełnie różne stworzenia mówili tym samym językiem - fotograf wspomina. - Szczur zręcznie wspiął się na grzbiecie swego Zbawiciela. To była bardzo wzruszająca scena - mówi Azam.

Szczur dotrzeć do brzegu bo żaby

- Byłem zafascynowany jak żaba pomógł Krysenko który dostał w kłopoty. Byli jak przyjaciół, którzy nigdy nie opuszczają siebie w trudnych sytuacjach. Kiedy dotarli do brzegu, żabę i szczur uciekł w różnych kierunkach, ale, niestety, sfotografować tę chwilę nie mamy czasu.

Zdjęcia wyraźnie pokazują, jak mały szczur siedzi na grzbiecie żaby, a to z kolei transportuje go do brzegu. - Mały szczur z trudem trzymali płazów z powrotem, żeby nie spaść z powrotem do wody. Zostało ono postrzegane, że mały szczur był bardzo zmęczony i nie miał więcej siły do ​​walki z żywiołem wody.

Szczur dotrzeć do brzegu bo żaby

Jednak mimo zmęczenia i strachu przed utonięciem, mały szczur szybko poderwał się tak szybko, jak dostali się do oszczędności lądzie: szybko zeskoczył z tyłu żaby i zniknął w wysokiej trawie. - To wszystko stało się tak szybko, że nawet nie mają czasu, aby zrobić zdjęcie tej ostatniej sceny - przyznał Indian fotografem.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Pies ratownikPies ratownik
Wyniki IV szczur wystawy „yaratam!”Wyniki IV szczur wystawy „yaratam!”
Londyn konkurs talentów szczurLondyn konkurs talentów szczur
Idealny strzał zimorodek Szkocki fotografIdealny strzał zimorodek Szkocki fotograf
Jak możemy karmić szczura domowych? Pokarm dla szczurówJak możemy karmić szczura domowych? Pokarm dla szczurów
Łysy szczur - kolejny tajemniczy SfinksŁysy szczur - kolejny tajemniczy Sfinks
Zimorodki - doskonałe rybakówZimorodki - doskonałe rybaków
Powielanie żab gdy żaby składają jaja?Powielanie żab gdy żaby składają jaja?
Niezwykłe zdjęcia szczurówNiezwykłe zdjęcia szczurów
Życie Termin dekoracyjnych szczur?Życie Termin dekoracyjnych szczur?
» » » Szczur dotrzeć do brzegu bo żaby

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru