po.perhegrigh.ru

Głodny polny

Indonezyjski fotograf dzikiej przyrody Sebastian Lassie (Lessy Sebastian), mieszka w Dzhakarde udało się unikatowe fotografie zwykłych koników polnych, które jadły arkusz, na którym usiadł.

głodny polny

Owad zamiar wspiąć się na samej górze arkusza, aby tam rozpocząć swój poranny posiłek. Jego cień idealnym widoku z przeciwnej stronie instalacji.

Wreszcie rośnie do żądanej pozycji, konik polny stał chętnie chrupać na coś niż siedzenie. Jedzenie liści, wydawał się stanowić dla aparatu, pozwalając fotografowi zrobić unikalne zdjęcia. Ten moment został schwytany przez Sebastian w swoim ogrodzie na 10 rano.

głodny polny

- Wychodząc rano w moim ogrodzie, zauważyłem duży konik polny, który wzrósł na kartce roślin wodnych - mówi 48-letni indonezyjski. - Ściślej mówiąc, widziałam tylko jego cień, który wznosi się z tyłu karty, ponieważ tego dnia słońce świeciło jasne, tak że owad był doskonale widoczny. Moim zdaniem ta scena była doskonała.

- Trochę po siedząc nieruchomo, konik polny zaczął jeść liścia. I tchu zaczął go sfotografować, starając się uważać, aby go nie przestraszyć, bo chciałem strzelać cały proces aż do końca zdając sobie sprawę, że zdjęcia powinny być bardzo interesujące.

głodny polny

Jednak nadal czuł owad moja obecność, a czasami zatrzymał się i spojrzał na mnie chociaż. Kiedy zatrzymał gryząc arkusz, próbowałem też usiedzieć. Grasshopper jedzenia tak dużo, jeszcze nie jadłem ogromny otwór, przez który stał się widoczny.

On i ja byliśmy jak jeden organizm. Dzięki mojej cierpliwości i wytrwałości, te wyniki okazały się takie jakie sobie wyobrażałem je - dzieli się swoimi wrażeniami z Lassie.

głodny polny

Lassie Sebastian często wykonuje we własnym domu, gdzie znajduje się piękny ogród z oczkiem wodnym i licznych mieszkańców, dla kogo on lubi obserwować w swoim wolnym czasie. Fotografia stała się dla Sebastiana integralną część swojego życia.

głodny polny

Dzięki jego pasji do świata widział już więcej niż jedną serię strzałów z małymi i tajemniczych mieszkańców naszej planety.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Niezwykłe zdjęcia Nancy RoseNiezwykłe zdjęcia Nancy Rose
Leo musiał wspiąć się na drzewo, by uciec z bizonaLeo musiał wspiąć się na drzewo, by uciec z bizona
Ile z tego spojrzenia ...Ile z tego spojrzenia ...
15 Z największych w świecie owadów15 Z największych w świecie owadów
Na cieplejszeNa cieplejsze
Ucho ludzi i zwierząt: Zwierzęta zwłaszcza słuchuUcho ludzi i zwierząt: Zwierzęta zwłaszcza słuchu
Zmęczony polowanieZmęczony polowanie
OsazillaOsazilla
Mrówki mokro szklane kulkiMrówki mokro szklane kulki
... Pięć, idę szukać ...... Pięć, idę szukać ...
» » » Głodny polny

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru