po.perhegrigh.ru

Kolejna niespodzianka od natury

- I nie mylić tych dzieci? - to pytanie zadawane przez odwiedzających zoo Keepers klatce English Tropical Wings Zoo, gdy widzą te dwa piękne vollabi kangura z dziećmi.

Kolejna niespodzianka od natury

Martin Rose / Tropical Wings Zoo w South Woodham Ferrers

Faktem jest, że w tym zoo był wyjątkowy przypadek - dwie kobiety produkowane potomstwo i samice mają albinosów nazwanych Emily (Emily) urodził normalne dziecko, ciemnym kolorem i mieć ciemny żeński Monica (Monica) - młody albinos!

- To zdarza się bardzo rzadko - mówi zoo opiekun John Ray (John Ray), - a jeszcze bardziej w ogrodzie zoologicznym. O ile wiem, w naturze nie był podobny przypadek. Kiedy odwiedzający zobaczyć dwie samice, myślą, że dzieci mylić, ale nie jest to tylko możliwe!

Kolejna niespodzianka od natury

- Młode wallabies kangury jak inne rodzą się bardzo małe - o wielkości ziarna, a następnie przenieść do worka ich własnej matki, gdzie rosną przez dziewięć miesięcy.

Ciąża u kangurów trwa tylko 30 dni. nawet nie pojawiają się do około trzech i pół miesiąca z worka, ale po tym okresie zaczynają kłuć swoją głowę. I dopiero wtedy możemy zrozumieć, że samica dziecko urodziło.

Kolejna niespodzianka od natury

- Byliśmy po prostu zdumiony, gdy z ich torby wydawało młodą głowę. Stało się to w czasie świąt wielkanocnych, w związku z którymi zoo było „morze” odwiedzających. Młody w tym czasie około czterech miesięcy, muszą spędzić w workach matek przez około pięć miesięcy, zanim wyjdzie, - wyjaśnia John.

- Kiedy ja i moi synowie zobaczyłem te wallabies, byłem trochę w szoku - mówi 38-letni gość do zoo i matka dwojga dzieci, Melanie Brett (Melanie Brett), - moi chłopcy tylko torturowali mnie pytaniami. Byliśmy przekonani, że młodzi po prostu mylić!

Kolejna niespodzianka od natury

- Musiałem odwołać się do kuratora obudowy, tak wyjaśnił nam, co to jest, bo wyglądało to bardzo dziwne. Byliśmy zakłopotani, ale okazało się, że nikt nie zawiedli dzieci i ich rodziny są młode. Ale trzeba przyznać - że takiego widzę po raz pierwszy!

Kolejna niespodzianka od natury

Zoo Tropical Wings Zoo (Essex) ma zamiar zorganizować konkurs, aby określić nazwę niezwykły młody. Konkurs jest otwarty dla wszystkich, a odbędzie się ono w zoo w Internecie.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Jak długo trwa ciąża u chomików?Jak długo trwa ciąża u chomików?
Młody wilk grzywiasty z zoo w DenverMłody wilk grzywiasty z zoo w Denver
Młody lew morski znalazł nowy dom!Młody lew morski znalazł nowy dom!
Beardsley Zoo wprowadził młodego rudego wilkaBeardsley Zoo wprowadził młodego rudego wilka
Ringtailed wallabies z berlińskiego zooRingtailed wallabies z berlińskiego zoo
Wallaby Albino od Linton zooWallaby Albino od Linton zoo
Dallas Zoo urodził się nowy vydrenokDallas Zoo urodził się nowy vydrenok
Taronga Zoo wprowadził dziecka drzewo kanguraTaronga Zoo wprowadził dziecka drzewo kangura
River Stingray cętkowane z BristolRiver Stingray cętkowane z Bristol
W zoo urodził się w Szkocji skunk rzadki albinosW zoo urodził się w Szkocji skunk rzadki albinos
» » » Kolejna niespodzianka od natury

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru