po.perhegrigh.ru

Dzikie zwierzęta w Alaska zdjęcia Tim Plowden

Rugged wybrzeża Alaski, USA dużego państwa, jest domem dla najbardziej niesamowitych dzikich zwierząt w Ameryce Północnej. Podczas krótkiego okresu, kiedy zima cofa wszystkie żywe istoty muszą mieć czas na przygotowanie zapasów, podnoszenia potomstwo i cieszyć się słońcem, a nie ponownie zimną pogodę.

Dzikie zwierzęta w fotografii Alaska Tim Plowden

Zdjęcie: Tim Plowden / Alaska

Ta niezwykła seria zdjęć wykonanych przez brytyjskiego fotografa-przyrodnika Tim Plaudenom (Tim Plowden), który przybył do ostrej krawędzi, aby uchwycić tajemniczy świat przyrody na Alasce.

Dzikie zwierzęta w fotografii Alaska Tim Plowden

Dzikie zwierzęta w fotografii Alaska Tim Plowden

Tim Plowden, który dorastał podziwiając piękno Chiltern Hills, już udało się odwiedzić wiele części naszej planety. Na przykład, w Parku Narodowym Norfolk (Norfolk Island National Park), w Australii, podróżował po Ameryce Południowej i Stanach Zjednoczonych, ale jego największym marzeniem zawsze pozostał Alaska.

Dzikie zwierzęta w fotografii Alaska Tim Plowden

A teraz jego marzenie się spełniło. Otworzył nowy świat pełen zagadek, testów i niekończącej się pięknem. Odwiedził odległych wybrzeży, rosnące wysoko w górach, wkradł przez tundrę w poszukiwaniu najbardziej spektakularnych momentów.

Dzikie zwierzęta w fotografii Alaska Tim Plowden

Dzikie zwierzęta w fotografii Alaska Tim Plowden

- Fauna obszarów leśnych i tundrze na Alasce jest niezwykle zróżnicowana - powiedział Anglik. - nie tylko zwierzęta futerkowe, jest około 20 gatunków, z których większość odnosi się do drapieżników. Tutaj można znaleźć słynną Wolverine, norki i inne kun.

Dzikie zwierzęta w fotografii Alaska Tim Plowden

Dzikie zwierzęta w fotografii Alaska Tim Plowden

- W lesie i górzystych terenach Alaski, a także w lesie, można znaleźć różne rodzaje zwierząt kopytnych, takich jak karibu - Deer północnoamerykańskim. Nie trudno było uchwycić karibu, ponieważ mam duże doświadczenie w strzelaniu jelenie które żyją tutaj w Wielkiej Brytanii - mówi fotograf.

Dzikie zwierzęta w fotografii Alaska Tim Plowden

Dzikie zwierzęta w fotografii Alaska Tim Plowden

- udało mi się znaleźć tylko piękne miejsce i wybrać najlepszy czas, aby uzyskać piękny obraz. Więc mogę powiedzieć, że moje doświadczenie i wiedza zdobyta wcześniej, wyjątkowo przydatny do mnie na Alasce.

Dzikie zwierzęta w fotografii Alaska Tim Plowden

- Warto zauważyć, że Alaska dzikich zwierząt jest niezwykle piękna! I jestem szczęśliwy, że udało mi się dotknąć jej piękno i tajemnicę - swoje wrażenia Tim Plowden.

Dzikie zwierzęta w fotografii Alaska Tim Plowden

Zdjęcie: Tim Plowden / Alaska
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
„Biały Duch” Park Narodowy Etosha„Biały Duch” Park Narodowy Etosha
Niedźwiedzie polarne w Arktyce ReserveNiedźwiedzie polarne w Arktyce Reserve
Norfolk TerrierNorfolk Terrier
Lot rekinLot rekin
Wild Africa po zdjęciach Andy i Sarah SkinnerWild Africa po zdjęciach Andy i Sarah Skinner
Świat nietoperze od fotografa Kathy Adams ClarkŚwiat nietoperze od fotografa Kathy Adams Clark
Polowanie rybołowa przez brytyjskiego fotografa Billa DohertyPolowanie rybołowa przez brytyjskiego fotografa Billa Doherty
Wydry morskie w zoo Point Defiance ZooWydry morskie w zoo Point Defiance Zoo
Great Grey Owl czeskiego fotografa Jiří MichalGreat Grey Owl czeskiego fotografa Jiří Michal
Biały niedźwiadek potasu znalazł nowy domBiały niedźwiadek potasu znalazł nowy dom
» » » Dzikie zwierzęta w Alaska zdjęcia Tim Plowden

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru