po.perhegrigh.ru

Ramiona jednostki dominującej

W Moskwie zoo zawiera wiele różnych zwierząt. Na przykład, w jednej z kabin żyją niedźwiedzie polarne: samica ze swoim maleńkim misia. Fotograf Sergey Gladyshev postanowił obserwować rodzinę niedźwiedzia i kilka wspaniałych zdjęć.

Ramiona jednostki dominującej

Jakiś czas niedźwiedź biegł z boku. Widać było, że był oczywiście znudzony, ale moja matka nie ponosi do gier. Opatrzone w każdy możliwy sposób stara się przyciągnąć jej uwagę, ale nic nie warto nie poszedł. Jednak dziecko nie był zdenerwowany, a dzięki ich trwałości, a niektóre bezczelności może jeszcze dostać moja mama się z nim bawić.

Aby to zrobić, musiał najpierw do odstąpienia od samego niedźwiedzia. Niedźwiedź biegał i wokół niego, a następnie gryzie ogon matki. Niedźwiedź nie spodziewałam się tego i nagle okazało wylewa cub na śniegu. Ale jej gniew i irytacja sekundy później ustąpiła miłości matki i zamiast nagany, która ponosi zasłużoną, co do zasady, maluch był w ramionach niedźwiedzie.

Ramiona jednostki dominującej

„To była bardzo wzruszająca chwila. Na początku wydawało mi się, że teraz nosić jak ryknet do zniesienia, ale zamiast ona przytuliła go, a następnie spadł na śniegu, jak następuje łaskotało”- mówi Sergey Gladyshev.

Mężczyzna lubi przyjść do moskiewskiego zoo i jednym z jego ulubionych miejsc są tylko klatki z niedźwiedziami polarnymi. Siergiej mówi, że lubi oglądać niedźwiedzia i jej młode, patrząc jak grają ze sobą.

Ramiona jednostki dominującej

„Niedźwiadki urodziła pod koniec 2012 roku. Wystarczy miot miał trzy młode, a wszyscy zachowują się inaczej. Jednym z nich jest zawsze głodny, inny lubi jeździć wrony, dobrze, że kocha się w trzecim uścisku matki. His-a następnie można zobaczyć na zdjęciach”- mówi Siergiej.

W naturze, niedźwiedź polarny dens organizowane bezpośrednio w zaspy. W tych mieszkaniach samic z młodymi są w pełni chronione przed arktycznych wiatrów. Miś dba o jej młodych około 1,5 lat, po którym uprawiane młode są wysyłane do samodzielnego życia.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Ciekawy Niedźwiedź polarny z ChurchillemCiekawy Niedźwiedź polarny z Churchillem
Lazy Bear z parku CabárcenoLazy Bear z parku Cabárceno
Wojtek - Niedźwiedź i żołnierzeWojtek - Niedźwiedź i żołnierze
Niezwykła przyjaźń między niedźwiedź i wilkNiezwykła przyjaźń między niedźwiedź i wilk
Niedźwiedzie polarne w Arktyce ReserveNiedźwiedzie polarne w Arktyce Reserve
Niedźwiedzie niebezpieczne chodzićNiedźwiedzie niebezpieczne chodzić
Zdjęcia ciekawy niedźwiedź Stevena KozłowskiZdjęcia ciekawy niedźwiedź Stevena Kozłowski
Rodzina ponosi pyayakkonena fotograf villaRodzina ponosi pyayakkonena fotograf villa
Idylla rodzinyIdylla rodziny
Polar bear cub z zoo w Toronto przeżyłPolar bear cub z zoo w Toronto przeżył
» » » Ramiona jednostki dominującej

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru