po.perhegrigh.ru

Diabelskie oczy w ciemności

Te zdjęcia strasznego stwora ze świecącymi czerwonymi oczami zostały sfilmowane kamerą w czasie jego polowania w wodach rzeki shoaled natychmiast po zachodzie słońca.

Diabelskie oczy w ciemności

W zasadzce: Alligator czyha na jego zdobycz. Zdjęcie: Larry Lynch / Myakka River State Park na Florydzie

Nie było deszczu przez długi czas, więc znacznie poziom rzeki spadł. Ten ogromny aligator, to prehistoryczny potwór spokojnie leży, ukrywając się, czekając na kolejne ofiary.

Seria obrazów autorstwa fotografa-przyrodnika Larry Lynch (Larry Lynch) na Myakka River National Park Myakka River (Myakka River State Park) w pobliżu miasta Sarasota (Sarasota), Floryda, USA.

Larry był jednym z laureatów „najlepszy film roku”. Konkurs został zorganizowany przez Muzeum Historii Naturalnej (Natural History Museum) w Londynie. Obraz został zatytułowany „Ostrzeżenie noc światła» ( «Ostrzeżenie Night Light»). Według publikacji National Geographic fotografią niego z aligatora stał się jednym z najlepszych ujęć przyrody do kwietnia 2012 roku.

Diabelskie oczy w ciemności

- Mi powodzenia, dzięki któremu udało mi się zrobić zdjęcie tego potężnego faceta - powiedział Larry. W tym czasie, dolina rzeki Myaka przez długi czas nie było deszczu, a jego utwór stał się dość płytko, prawie jak w czasie suszy.

- Gad najwyraźniej był w zastoju z powodu małej ilości wody w rzece, w przeciwnym razie będzie ona zauważyli. I tak „absolutnie żadnego ryzyka” wziął ten obraz przy użyciu minimalnej lampy błyskowej. Aligator nie poruszyła, i mam wielką zdjęć groźnego potwora ze świecącymi czerwonymi oczami. To straszne blask jest imponująca! - Podziwiam Larry.

- Aligatory dobrze widzieć w ciemności, to daje im przewagę nad ofiarą, tym bardziej, że są mistrzami kamuflażu, co zwiększa ich szanse powodzenia. Aby uzyskać te obrazy, musiałam doświadczyć dużo „zabawy”. Wszystko w bagna, nie ruszając kilka metrów od niebezpiecznego drapieżnika zjada irytujące komary, usiadłem i pomyślałem o tym, jak zrobić dobre zdjęcie, a jednocześnie nie stać się jego obiad.

Diabelskie oczy w ciemności

Myakka River - popularny US National Park. Jest on jednym z największych i najstarszych parków stanowych na Florydzie. Obszar parku przechodzi 57 km lasy, stepy i śruby. To przyciąga tysiące turystów, którzy chcą podziwiać piękno lokalnej przyrody. Ale nie zapominajcie, że rzeka Myakka jest domem dla wielu aligatory że słusznie rozliczonych w większości regionów i są główną atrakcją tego parku.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Pierwszy w historii Cubs Wolverine FAPierwszy w historii Cubs Wolverine FA
Spotkanie z ciekawskich manatówSpotkanie z ciekawskich manatów
Spotkanie z gepard w Serengeti National ParkSpotkanie z gepard w Serengeti National Park
Rozpaczliwa walka o życieRozpaczliwa walka o życie
Kid okapi od Lowry Park ZooKid okapi od Lowry Park Zoo
Mały kiwi z National ZooMały kiwi z National Zoo
Kontaktowy młode goryle z Virunga ParkKontaktowy młode goryle z Virunga Park
Zmęczony polowanieZmęczony polowanie
Uruchamianie żyrafy autorstwa Charlene bakkioniUruchamianie żyrafy autorstwa Charlene bakkioni
River Stingray cętkowane z BristolRiver Stingray cętkowane z Bristol
» » » Diabelskie oczy w ciemności

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru