po.perhegrigh.ru

Wesoły Miś z zoo Madryt

Te śmieszne zdjęcia Grizzly Bear zostały podjęte przez rosyjski fotograf Andrey (Madryt) Slepnevo zoo w zoo w Madrycie, podczas jego podróży do Hiszpanii. Grizzlies są północnoamerykańscy podgatunek niedźwiedzia brunatnego, a charakteryzuje się krnąbrnego charakteru.

Wesoły Miś z zoo w Madrycie

Zdjęcie: Andrey Slepnev w Moskwie

Grizzly jest wśród dziesięciu najbardziej agresywne i dzikie drapieżniki planecie. Nawet jego nazwa łacińska „Horribilis” jest tłumaczone jako „okrutny i straszny.” Ale jak widać w tych zdjęciach, to niedźwiedź hiszpańskiego zoo nie jest.

Wesoły Miś z zoo w Madrycie

31-letni fotograf z Moskwy nie mogli uwierzyć własnym oczom, kiedy zbliżył się do klatki, ujrzał ogromną grizzly, który machnął łapą. Na pierwszy przyjazny niedźwiedź wędrował po okolicy, a potem usiadł w przedniej części ciała i stać się falisty wymachując ogromną łapę, według brytyjskiej gazety The Daily Mail.

Wesoły Miś z zoo w Madrycie

- Noszę wydawał się bardzo zadowolony, wydawał się cieszyć uwagę przechodniów - mówi Andrey Slepnev. - Im więcej ludzie machali rękami w odpowiedzi na niedźwiedzia, tym bardziej był niezdarny. Wyglądało to bardzo zabawne. Usiadł i machnął łapą przez około trzy minuty, a następnie pozostałe niedźwiedzie zaczęły kopiować jego zachowanie.

Wesoły Miś z zoo w Madrycie

Według Rosjan, zanim mógł zobaczyć coś podobnego tylko w cyrku. Prawdopodobnie grizzly, więc błagać traktuje użytkowników do parku, który mógłby stanąć na długo przed jego klatce.

Wesoły Miś z zoo w Madrycie

- Byłem bardzo zadowolony, że byłem z aparatem, i udało mi się uchwycić wspaniały i dobroduszny misia. Będąc w zoo w Madrycie, Pan Slepnyov zobaczyłem ile mieszkańcy Madrytu miłosnych niedźwiedzie, to nic dziwnego, że herb i flagę Madrytu przedstawia niedźwiedzia.

Wesoły Miś z zoo w Madrycie

Warto zauważyć, że oficjalny symbol stolicy Hiszpanii jest „The Bear i Strawberry Tree”. Aw centralnym placu Puerta del Sol (hiszpańskiej. Puerta del Sol) Jest jego wersja, wykonana z brązu i kamienia, ustawiony w 1967 roku.

Wesoły Miś z zoo w Madrycie

Dlaczego i po co niedźwiedź (niektórzy twierdzą, że niedźwiedź) i arbutus zawarte w herbie, wyraźnie więc nikt nie wie. Taki czy inny sposób, ale „The Bear i Strawberry Tree” znane są na całym świecie, a jednym z najpopularniejszych nazwisk w stolicy Hiszpanii od dawna „Miasto Niedźwiedź i drzewo truskawkowe”.

Wesoły Miś z zoo w Madrycie

Zdjęcie: mygesh.ru
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Lazy Bear z parku CabárcenoLazy Bear z parku Cabárceno
Niezwykła przyjaźń między niedźwiedź i wilkNiezwykła przyjaźń między niedźwiedź i wilk
Powrót zimorodekPowrót zimorodek
Rodzina niedźwiedź odwiedził dom w New JerseyRodzina niedźwiedź odwiedził dom w New Jersey
Niezwykłe śniadanie Moskwa białkaNiezwykłe śniadanie Moskwa białka
Zdjęcia ciekawy niedźwiedź Stevena KozłowskiZdjęcia ciekawy niedźwiedź Stevena Kozłowski
Zmęczony polowanieZmęczony polowanie
Idylla rodzinyIdylla rodziny
Polar bear cub z zoo w Toronto przeżyłPolar bear cub z zoo w Toronto przeżył
White Bear Cubs od zooWhite Bear Cubs od zoo
» » » Wesoły Miś z zoo Madryt

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru