po.perhegrigh.ru

Niedźwiedzie polarne w Arktyce Reserve

Zazwyczaj są oni przyzwyczajeni na tle zwykłego białego śniegu, a rodzina niedźwiedzi polarnych jest pokazany w kolorze pomarańczowym i żółtym tle kolorowe horyzoncie. Wydaje się, że ta para podziwiając wspaniałe zwierzęta słońca w Alasce.

Niedźwiedzie polarne od Arctic Reserve

Zdjęcie: Sylvain Cordier / Arctic National Wildlife Refuge

Te niezwykle piękne zdjęcia mogłyby uczynić francuskiego fotografa-przyrodnika Cordier Sylvain (Sylvain Cordier) w Arctic krajowej (Arctic National Wildlife Refuge), położony w pobliżu miejscowości Kaktovik (Kaktovik).

Niedźwiedzie polarne od Arctic Reserve

67-letni fotograf spędził trzy tygodnie w rezerwacie, gdzie udało mu się nie tylko cieszyć się pięknem dziewiczej przyrody, ale również do zapoznania się z rodziny niedźwiedzi polarnych.

Niedźwiedzie polarne od Arctic Reserve

W tym czasie, Sylvain Cordier, uzbrojony w aparat i specjalny obiektyw, który znajduje się niedaleko od zwierząt, w nadziei, że będzie on w stanie uchwycić niepowtarzalne ujęcia. Jak widać, najlepsze zdjęcia zostały uzyskane w czasie zachodu słońca.

Niedźwiedzie polarne od Arctic Reserve

- Niedźwiedzie jak oglądanie zachodu słońca, i wydaje się, aby cieszyć się wspaniałym pięknem tej chwili - mówi francuski fotograf, który przybył na Alaskę z Alzacji (Alzacja). - Szczerze mówiąc, to było naprawdę piękne naturalne widowisko! W trosce o takiej chwili jest warte życia!

Niedźwiedzie polarne od Arctic Reserve

- W rzeczywistości zdjęcia niedźwiedzi polarnych jest bardzo niebezpieczne i ryzykowne, ale miałem szczęście, być może dlatego, że mam szacunek dla tych zwierząt. Starałem się być spokojny, posłuszny prawom natury. Może dlatego większość macierzystego niedźwiedzia wolno ją i jej potomstwo oglądać.

Niedźwiedzie polarne od Arctic Reserve

- Chociaż niedźwiedzie były dość duże, ale to nie znaczy, że niedźwiedź nie będą ich chronić. Widziała mnie, kiedy byłam w swojej łodzi, ale zareagował na moją obecność przychylnie.

Niedźwiedzie polarne od Arctic Reserve

- Niedźwiedzie zostały złagodzone, ich zachowanie było całkowicie naturalne. Szli, gry, lub po prostu relaks na tle zachodzącego słońca. To było świetne!

Niedźwiedzie polarne od Arctic Reserve

- Około 6:30 pm, umieściłem w swojej łodzi i czekał na zachodzie słońca, miałem tylko nadzieję, że niedźwiedzie idą w dobrym kierunku dla mnie. I tak się stało - to wspaniały zachód słońca i niedźwiedzie polarne siedzi na jego tle. Atmosfera była wyjątkowa!

Niedźwiedzie polarne od Arctic Reserve

Arktyka Park Narodowy, o powierzchni 78 051 km, znajduje się w północno-wschodniej części Alaski w regionie północnym stoku Alaski (Alaska) w północnym stoku Okręg North Slope (nachylenie Północnej Borough), Stany Zjednoczone. Rezerwa ta jest największym rezerwatem kraju. Jego administracja znajduje się w Fairbanks.

Niedźwiedzie polarne od Arctic Reserve

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Ciekawy Niedźwiedź polarny z ChurchillemCiekawy Niedźwiedź polarny z Churchillem
Spotkanie z gepard w Serengeti National ParkSpotkanie z gepard w Serengeti National Park
Foki obrączkowane są wymienione zagrożonych gatunkówFoki obrączkowane są wymienione zagrożonych gatunków
Zdjęcia ciekawy niedźwiedź Stevena KozłowskiZdjęcia ciekawy niedźwiedź Stevena Kozłowski
Lot rekinLot rekin
Zmęczony polowanieZmęczony polowanie
Pies Elvis określa ciąży u niedźwiedzi polarnychPies Elvis określa ciąży u niedźwiedzi polarnych
Rodzina ponosi pyayakkonena fotograf villaRodzina ponosi pyayakkonena fotograf villa
Idylla rodzinyIdylla rodziny
Miś Księżyc stał się „twarzą” Zoo BuffaloMiś Księżyc stał się „twarzą” Zoo Buffalo
» » » Niedźwiedzie polarne w Arktyce Reserve

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru