po.perhegrigh.ru

Kto powiedział, że koty nie lubią wody?!

Jeśli uważasz, że wszystkie koty boją się wody, to jesteś w błędzie wyraźnie. I jak są te słodkie szczeniaki z Bandhavgarh National Park (Bandhavgarh National Park), że w Indiach? Oni zdają się kochać to splash w wodzie!

Kto powiedział, że koty nie lubią wody?!

Te dwa Bengal tiger cub z ogromną przyjemnością wystawił zamieszanie w basenie, podczas gdy ich matka cieszy chłód w cieniu drzew.

Kto powiedział, że koty nie lubią wody?!

Psotne młode powrócił z matką na polowanie, kiedy spotkali się po drodze małe jezioro. rodzina tygrysa aby ugasić pragnienie, a następnie młode rozpoczęły grę. Te niezwykłe zdjęcia udało się natura fotografa 41-letniego Davida Jenkinsa (David Jenkins), który przybył do Parku Narodowego, aby zrobić zdjęcia dzikich zwierząt.

Kto powiedział, że koty nie lubią wody?!

Ale spotkać rodzinę tygrysa, nie spodziewał się, więc za to spotkanie wielki szczęście. - Wszystko wydarzyło się tuż przed moimi oczami - mówi fotograf. - Siedziałem w jeepie, a Tygrysy nie wydaje się zwracał uwagi na mnie. Byli zajęci sobą i ich relacji.

Kto powiedział, że koty nie lubią wody?!

- Ugasić pragnienie, tygrysica wszedł cieniu pobliskiego drzewa i młody, aby prawdziwy gwaru. Mają wielką przyjemność kąpieli w chłodnej wodzie, jakby to ich rodzimy elementem. Ale to tygrys, kot, który powinien przynajmniej nie lubią wody!

Kto powiedział, że koty nie lubią wody?!

- Jednak kuba był pełen zabawy, energia pokonał na krawędzi. Wyjąłem aparat i zaczął strzelać. Szczerze mówiąc, ich nastrój przekazane się do mnie. Ja też była zabawa jak dziecko! Szczeniaki biegają siebie, próbując powalić inny w wodzie i to wszystko przed matką.

Kto powiedział, że koty nie lubią wody?!

W jednej chwili, jakby przyszedł do zmysłów i razem poszliśmy do jej boku. Spotkanie z matką i młodymi było tak delikatne i wzruszające, tak jakby nie widział od dawna. Mokry i trochę zmęczony, że przylgnął do niego jak bardzo młodych kociąt, choć są one bardziej jak tygrysy dorosłych.

Kto powiedział, że koty nie lubią wody?!

To było moje pierwsze zdjęcia dzikiego tygrysa zrobione na otwartej przestrzeni, a nie ze schronu. I planuje robić zdjęcia tygrysów, i muszę zrobić, to przyjść trzy tygodnie. Ale fortuna uśmiechnęła się do mnie, a ja spotkałem ich w pierwszym dniu swojej wizyty tutaj. Nic dziwnego, że mówią, że nigdy nie wiesz, kiedy będziesz miał szczęście.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
„Biały Duch” Park Narodowy Etosha„Biały Duch” Park Narodowy Etosha
Mały kiwi z National ZooMały kiwi z National Zoo
Gepardy przez angielskiego fotografa Davida NewtonGepardy przez angielskiego fotografa Davida Newton
Kontaktowy młode goryle z Virunga ParkKontaktowy młode goryle z Virunga Park
Niezwykła przyjaźń między Młode lwy, hieny i tygrysa cubNiezwykła przyjaźń między Młode lwy, hieny i tygrysa cub
Lwiątko wraca do domu jego niespokojnyLwiątko wraca do domu jego niespokojny
Rodzina ponosi pyayakkonena fotograf villaRodzina ponosi pyayakkonena fotograf villa
Zoo Tygrys sumatrzański młode urodziły tematówZoo Tygrys sumatrzański młode urodziły tematów
Idylla rodzinyIdylla rodziny
Camka hipopotam chronić swoje dziecko przed krokodylaCamka hipopotam chronić swoje dziecko przed krokodyla
» » » Kto powiedział, że koty nie lubią wody?!

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru