po.perhegrigh.ru

Dobry nastrój

Ten zabawny niedźwiedź polarny jest podobna do pływaka Olimpijskiego, blaknięcie w określonym położeniu przed skokiem do lodowatej wody Arktyki. Młode samice więc cieszyć się grając z płetwy morsa, który prawdopodobnie pozostał po jej posiłek, który nie mróz lub zimna woda to nie jest przeszkodą.

Niedźwiedzie polarne i lubią się bawić

Steven Kazlowski / Arctic National Wildlife Refuge na Alasce, USA

Pięcioletni niedźwiedź nurkuje w wodzie płetwy jako profesjonalnego sportowca, a następnie pojawia się ponownie. Wydaje się, że ma wspaniały nastrój i ona jest rozbawiony „zabawka” na kilka godzin, powtarzając to jeszcze raz.

Niedźwiedzie polarne i lubią się bawić

Te niezwykłe zdjęcia z niedźwiedziem 350 funtów udało się dokonać amerykański fotograf Steven Kozlowski (Steven Kazlowski) w Arctic National Wildlife Refuge na Alasce, USA (Arctic National Wildlife Refuge na Alasce, USA). Mężczyzna ruszył z Kingston (Washington) na Alasce specjalnie strzelać niedźwiedzie polarne i obserwować ich naturalne zachowanie.

Niedźwiedzie polarne i lubią się bawić

- Niedźwiedź, zanim wskoczyć do lodowatej wodzie stoi nieruchomo przez około minutę, a następnie szybko nurkuje pod lodem - mówi 43-letni fotograf. - To ogromne zwierzę, około 7 stóp wysokości, ale mimo jego dość dużych rozmiarów, to robi to wszystko z największą łatwością.

Niedźwiedzie polarne i lubią się bawić

- Skoki do wody trwało w nieskończoność, wydawało się, że nie znudzi wykonywania widzimy od razu, że jest to chętnie ulubionym zajęciem, zwłaszcza od wielkiej pogody i jasne słońce - wszystko w towarzystwie pięknej i żartobliwy nastrój.

Niedźwiedzie polarne i lubią się bawić

Niedźwiedzie polarne wielka przyjemność pływać w wodzie - to jest to, co kochają robić zawsze! Znieść łatwe wejście do wody, ale jest to tak proste, by wyjść z niej, opierając swoje przednie łapy na lodzie i wyciągając się jak prawdziwy sportowiec.

Niedźwiedzie polarne i lubią się bawić

- Byłam zszokowana tym, co widział! Jak dobrze niedźwiedź poczuł lodowatą wodę. Naprawdę - prawdziwy mieszkaniec Arktyki, takie ogromne i równie zwinny w tym samym czasie! To czuje się komfortowo zarówno na lodzie iw wodzie. To spotkanie jest dla mnie niezapomnianym. Spojrzałem na niedźwiedzia polarnego z drugiej strony, wcześniej nieznanych mi boku i ta strona bardzo lubiłem. Jestem mu wdzięczny za otrzymaną nowe doświadczenie - stwierdził Stephen.

Niedźwiedzie polarne i lubią się bawić

Steven Kazlowski / Arctic National Wildlife Refuge na Alasce, USA
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Ciekawy Niedźwiedź polarny z ChurchillemCiekawy Niedźwiedź polarny z Churchillem
Spotkanie z gepard w Serengeti National ParkSpotkanie z gepard w Serengeti National Park
Lenistwo niedźwiadek z National ZooLenistwo niedźwiadek z National Zoo
Rodzina niedźwiedź odwiedził dom w New JerseyRodzina niedźwiedź odwiedził dom w New Jersey
Niedźwiedzie polarne w Arktyce ReserveNiedźwiedzie polarne w Arktyce Reserve
Zdjęcia ciekawy niedźwiedź Stevena KozłowskiZdjęcia ciekawy niedźwiedź Stevena Kozłowski
Polarne młode żyła zooPolarne młode żyła zoo
Idylla rodzinyIdylla rodziny
Śmieszne surykatki z Paradise Wildlife ParkŚmieszne surykatki z Paradise Wildlife Park
Polar bear cub z zoo w Toronto przeżyłPolar bear cub z zoo w Toronto przeżył
» » » Dobry nastrój

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru