po.perhegrigh.ru

Żaba i osa z indonezyjskiej fotografa Frankie Jung

Szczęśliwy młody fotograf Frankie Jung (Frenki Jung) od Indonezji po raz kolejny szczęście uchwycić na swoim aparatem niezapomniany moment napotykają płazów i owadów. Interesujące jest to, że tym razem owad nie jest naruszona.

Żaba i osa z indonezyjskiej fotografa Frankie Młoda

Zdjęcie: Frenki Jung Indonezja

Odważny i pewny siebie osa, ryzykując w każdym momencie zostać zjedzony, siedzący na głowie rzekotka, który z kolei nie drgnął nawet, gdy owad jest tak bezczelny manewr. Wspaniałe zdjęcia zostały zrobione w ogrodzie swego domu w Sambase że w Indonezji.

Żaba i osa z indonezyjskiej fotografa Frankie Młoda

- Spodziewałem się, że będzie wściekły płazów takie bezczelne zachowanie osy, ale pozostał bez ruchu - mówi 17-letni indonezyjski. - Myślałem nawet, że jest zadowolony z takiej spółki. Cokolwiek to było, ale osa pozostał na czele żaby przez pięć minut!

Żaba i osa z indonezyjskiej fotografa Frankie Młoda

- Miałem już okazję zaobserwować to zachowanie, a nawet uchwycić go na aparacie. W mojej kolekcji znajduje się fotografia, która pokazuje samicę smoka z drewna siedzi na głowie przez pszczołę. Podobna sytuacja, prawda?

Żaba i osa z indonezyjskiej fotografa Frankie Młoda

Okazuje się, że jest to zjawisko powszechne wśród owadów. Być może, po prostu uwielbiają łechtać nerwów sobie i ich przeciwnika - śmieje się młody człowiek. - Mam nadzieję, że więcej niż jeden raz widzę niezwykły animals'll móc rozmawiać i po prostu wziąć aparat w ręku.

Żaba i osa z indonezyjskiej fotografa Frankie Młoda

Młody student z Sambasy lubi fotografować zwierzęta od dzieciństwa. Lubi je oglądać gdzie on może być. Bardzo często bierze je w ogrodzie, na podwórku jego domu.

Żaba i osa z indonezyjskiej fotografa Frankie Młoda

- W celu dokonania tych zdjęć nie mam nigdzie iść - mówi Frank. - Właśnie oglądałem żaby i latające nad nimi osy w swoim ogrodzie. Gdy osa odleciała płazów głowy usiadła na pobliskiej gałęzi, najwyraźniej myśląc o swoim nowym przyjacielem. uśmiech

Żaba i osa z indonezyjskiej fotografa Frankie Młoda

A oto kolejna praca młodych fotografów „Lizard i konik”. Wykonany został w listopadzie 2014 roku. Według Frank Young, moment ten działał na aparacie Sony DSC W610 (Ogniskowa: 4,7 mm, żaluzja: 1/99 s, przysłona: F8 ISO / film 80). Cechy te są szczególnie Jung lewo, więc można spróbować zrobić coś podobnego.

Żaba i osa z indonezyjskiej fotografa Frankie Młoda

Zdjęcie: Frenki Jung Indonezja, 2014
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Gepardy przez angielskiego fotografa Davida NewtonGepardy przez angielskiego fotografa Davida Newton
Niedźwiedzie polarne w Arktyce ReserveNiedźwiedzie polarne w Arktyce Reserve
Idealny strzał zimorodek Szkocki fotografIdealny strzał zimorodek Szkocki fotograf
Szczur dotrzeć do brzegu bo żabySzczur dotrzeć do brzegu bo żaby
Motyle i ważki od fotografa Mauro MaioneMotyle i ważki od fotografa Mauro Maione
OsazillaOsazilla
Polowanie rybołowa przez brytyjskiego fotografa Billa DohertyPolowanie rybołowa przez brytyjskiego fotografa Billa Doherty
Mrówki mokro szklane kulkiMrówki mokro szklane kulki
Cute baby orangutan w zoo w TokioCute baby orangutan w zoo w Tokio
Jak mrówka Modliszka pokonanyJak mrówka Modliszka pokonany
» » » Żaba i osa z indonezyjskiej fotografa Frankie Jung

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru