po.perhegrigh.ru

Amatorski konkurs fotograficzny o środowisku naturalnym

W tym roku znany brytyjski dziennik Daily Mail postanowiła zorganizować konkurs dla amatorów fotografii dziko. Wzięło w nim udział ponad 10.000 fotografów z całej Wielkiej Brytanii. Najlepsze wyniki zostały opublikowane w czasopiśmie weekend.

Amatorski konkurs fotograficzny o środowisku naturalnym

Zdjęcie: The Daily Mail`s weekend

Konkurs ten wykazał, że fotografia amator jest żywy i dobrze wśród miłośników przyrody. Według organizatorów konkursu, nie spodziewałam się takiego zamieszania. Zdjęcia z uczestników otrzymał aż do końca zawodów.

Amatorski konkurs fotograficzny o środowisku naturalnym

„Ssaki”, „Ptaki”, „Owady”, „ryby, gady i płazy” - głównej kategorii konkursu. Dodatkowa kategoria - dla młodzieży poniżej 18 lat. Główni sędziowie byli sławni mistrzowie swoim rzemiośle, przyrody fotografów Stafford Simon (Simon Stafford) i Grey Levett (szary Levett).

Amatorski konkurs fotograficzny o środowisku naturalnym

- Wybierz najlepsze z najlepszych nie było łatwe - mówi Simon Stafford - ale starał się tego trudnego wyboru. Chociaż, szczerze mówiąc, to wszystko działa świetnie. My nawet nie mógł przypuszczać, że wśród miłośników fotografii dzikiej przyrody jak prawdziwych profesjonalistów.

Amatorski konkurs fotograficzny o środowisku naturalnym

Zwycięzca, zajmując pierwsze miejsce w kategorii „Ssaki” stał Philipp Peter, 48-letni księgowy z Forest Hill, który jest w południowo-wschodnim Londynie. Jego woda polnik, lyubuyuschayasya swoje odbicie w wodzie, wszystkie wygrał.

Amatorski konkurs fotograficzny o środowisku naturalnym

- Robiłem fotografii od dwudziestu lat - mówi Peter Philipp. - Próbowałem wszystkiego, ale z biegiem lat zrozumiałem, że moja miłość jest tylko dzika przyroda. Szczególnie podoba mi największych zwierząt strzelać, takie jak ta woda nornika.

Amatorski konkurs fotograficzny o środowisku naturalnym

Pierwsze miejsce w kategorii "Ptaki" zdobył David Shenk (David Schenck), 56-letniego Anglika z Suffolk (Suffolk). Jego zdjęcie, ukryty w bąka trzciny, natychmiast wyszedł na górę.

Amatorski konkurs fotograficzny o środowisku naturalnym

- To zdjęcie udało mi się zrobić tego lata z aparatem Canon EOS-1D Mark IV - mówi David. - Musiałem spędzić wiele godzin oczekiwania przed uchwycić klatkę. Fotografowanie dowiedziałem się dzięki ojcu, który zawsze mnie dostarczonych z niezbędną literaturę o fotografii oraz o przyrodzie.

Amatorski konkurs fotograficzny o środowisku naturalnym

Drugie miejsce w kategorii zajęte Winter Phil Phil (zima), 69 lat-stary inżynier z Ringmera. East Sussex. Jego praca „Sowa na obiad.”

Amatorski konkurs fotograficzny o środowisku naturalnym

To zdjęcie zostało zrobione przez Phila we własnym ogrodzie. - ten sowa mieszka w moim ogrodzie, więc ukształtował specjalną skrzynkę i zamontować go na jednym z drzew. Teraz mogę łatwo obserwować jego zachowanie - powiedział fotograf.

Amatorski konkurs fotograficzny o środowisku naturalnym

Pierwsze miejsce w kategorii „Owady” zdobył Martin Jones (Martin Jones), 54-letni emerytowany fizjoterapeuty z Cheshire. To zdjęcie zostało zrobione na wyspie Mull (proszek) w jego własnym ogrodzie.

Amatorski konkurs fotograficzny o środowisku naturalnym

- I zaczął strzelać już w dość dojrzałym wieku, a dzięki swojej żony, który dał mi mój pierwszy aparat - mówi Martin Jones. - Byłem w złym stanie zdrowia, a lekarze zaleca się chodzić bardziej, że moja żona i ja przyszedłem z działalności. Jestem bardzo wdzięczna za to.

Amatorski konkurs fotograficzny o środowisku naturalnym

W kategorii "Fish, gadów i płazów" medal był Val Wright (Val Wright) od Peterhead, Aberdeenshire (Aberdeenshire). Jego praca „na obiad ślimak”. Wziął górę stock około pięć lat temu, a teraz on ma najmniejszych stworzeń na naszej planecie.

Amatorski konkurs fotograficzny o środowisku naturalnym

W kategorii „poniżej 18” pierwsze miejsce zajął Alex Berryamen, 17-letniego studenta z Hampshire. Jest również samoukiem i został filmowanie przyrody przez około pięć lat. On stara się zostawić na charakter w każdy weekend i zła pogoda nie jest przeszkodą do niego.

Amatorski konkurs fotograficzny o środowisku naturalnym

Każdy z laureatów otrzymał prezent Nikon 1 V2 aparatu, obiektywu i karty pamięci. Wyraźnym zwycięzcą Philipp Peter wygrał kolejną trzydniową wycieczkę do Bawarii.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Gophers od parku przyrody w Czechach RaduczGophers od parku przyrody w Czechach Raducz
23 Czerwca w centrum Moskwy „Crocus Expo” odbędzie się Wystawa Światowa 201623 Czerwca w centrum Moskwy „Crocus Expo” odbędzie się Wystawa Światowa 2016
Pokaż małych zwierząt Burgess PrimePokaż małych zwierząt Burgess Prime
Londyn konkurs talentów szczurLondyn konkurs talentów szczur
Podwodny świat Bob CranstonPodwodny świat Bob Cranston
Widok z góry: zwierzęce oszałamiające zdjęcia OkavangoWidok z góry: zwierzęce oszałamiające zdjęcia Okavango
Był to pierwszy konkurs piękności dla skunksyBył to pierwszy konkurs piękności dla skunksy
Wild Africa po zdjęciach Andy i Sarah SkinnerWild Africa po zdjęciach Andy i Sarah Skinner
Najlepsze zdjęcia psów 2013Najlepsze zdjęcia psów 2013
Meet kuskus!Meet kuskus!
» » » Amatorski konkurs fotograficzny o środowisku naturalnym

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru