po.perhegrigh.ru

Ciekawy lisa i fotograf

Czarno-brązowy Fox należy do zwierząt, które są bardzo trudne do znalezienia w środowisku naturalnym. Ale 43-letni fotograf Steffen Sailor (Steffen Sailor) bardzo szczęśliwy, i poznał piękną kobietę w Yukon (Yukon), Kanada.

Ciekawy lisa i fotograf

Piękny lisa, mieszka w Yukon. Zdjęcie: Steffen Sailor

Według autora tych wspaniałych zdjęć, że nie spodziewa się znaleźć taki piękny lisa, ale jak to się dzieje.

Ciekawy lisa i fotograf

Jukon / Steffen Sailor

Srebra lisa i lisy dotyczy morfiny zwykłych lisy, hodowane przez ludzi w celu wytworzenia piękne futra. Lisów dziko prawie nigdy nie spotkać, ale występują wyjątki. W Kanadzie czarno-brązowy lisy tylko około 8% całkowitej populacji lisów.

Ciekawy lisa i fotograf

Jukon / Steffen Sailor

Niemiecki fotograf natknąłem wspaniały czas bestii swoją podróż do Kanady. On i jego żona Alexandra, aby cieszyć się pięknem tych miejscach i nawet nie zamierza robić zdjęcia lisów, kiedy wyszło na spotkanie czarny i brązowy piękno.

Ciekawy lisa i fotograf

Jukon / Steffen Sailor

- Byliśmy przypadkowo natknąłem się na to zwierzę - mówi Alexander, - do tego spotkania, nigdy nie widziałem tak pięknych i niezwykłych lisy. Mój mąż był blisko niej, ale ona była bardzo przestraszony, ale zamiast pokazał niesamowitą ciekawość. To naprawdę pod wrażeniem nas.

Ciekawy lisa i fotograf

Jukon / Steffen Sailor

- Poszła na aparat leży na ziemi i stał się ciekawie wąchania obiektywu oraz skórzane etui z nim. Steffen próbował z nią porozmawiać w niskim kojącym głosem, traktował ją jak przyjaciela, a potem nawet fotografowane obok niej.

Ciekawy lisa i fotograf

Jukon / Steffen Sailor

To dlatego, że Fox nie bała, ale wyraził zainteresowanie, udało się zrobić tak wiele wspaniałych obrazów. To zwierzę jest naprawdę bardzo podobny do znanego czerwonego lisa, ale kiedy para spotkała się w drodze powrotnej do miejscowego gajowego, zwrócił uwagę, że są naprawdę bardzo szczęśliwy, ponieważ widzieli, bardzo rzadkie czarne i srebrne lisy.

Ciekawy lisa i fotograf

Jukon / Steffen Sailor

Silver Fox od dawna nazywany „królem” wśród zwierząt futerkowych, ponieważ ich piękne futro jest bardzo popularne i tak bardzo doceniane na rynkach światowych. Głównym koloru sierści lisów w czarny i srebrny intensywności kolorów może zmieniać się od zwierzęcia do zwierzęcia.

Ciekawy lisa i fotograf

Jukon / Steffen Sailor
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Lisy od zooLisy od zoo
Młode lisy z Mulhouse zooMłode lisy z Mulhouse zoo
Dzielny kot gonił lisa z dworemDzielny kot gonił lisa z dworem
Idealny strzał zimorodek Szkocki fotografIdealny strzał zimorodek Szkocki fotograf
Fenech z Seulu ZooFenech z Seulu Zoo
Latające lisy korzystają firmy z własnej naturzeLatające lisy korzystają firmy z własnej naturze
Jak trzymać lisa w warunkach Domani?Jak trzymać lisa w warunkach Domani?
Małe błotna desert fox lub mały ssakMałe błotna desert fox lub mały ssak
Co brzmi mogą publikować lisaCo brzmi mogą publikować lisa
Home fox Fenech lub w domuHome fox Fenech lub w domu
» » » Ciekawy lisa i fotograf

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru