po.perhegrigh.ru

Spotkanie z ogromnym anakonda!

Szwajcarski nurek Franco Banfi, przechodząc do nurkowania w rzekach w regionie Mato Grosso (Brazylia), a nie mógł sobie wyobrazić, że miałem szczęście oglądać anakondy w naturalnych siedlisk dla niego. Jednak, aby wykonać kolejne nurkowanie, człowiek w wodzie zobaczyłem coś wielkiego i spojrzał bliżej, zdał sobie sprawę, że przed nim ogromna anakonda!

Spotkanie z ogromnym anakonda!

Zaledwie kilka metrów od Franco był wąż o długości około 8 m. Ta anakonda mogłaby zakwalifikować się do głównej roli w jakimkolwiek horrorze, ponieważ ta osoba była w stanie w pełni jeść jeden ...

Franco Banfi prawdziwie nerwy ze stali, jak jest on nie tylko nie boi się olbrzymiego węża, ale także postanowiliśmy uchwycić go na aparacie. Zdjęcia okazało się naprawdę imponujące!

Spotkanie z ogromnym anakonda!

Zazwyczaj Anakondy paszy na gryzonie i ptaki, ale czasem stają się łupem dla większych zwierząt. Anakondy wolą atakować swoje ofiary, podczas gdy pod wodą. Gdy potencjalna zdobycz jest w bliskiej odległości od powierzchni wody, anakonda sprawia nagły przebieg, z których ucieczka jest praktycznie niemożliwe.

Spotkanie z ogromnym anakonda!

„To nie jest często można uchwycić Anakondy w ich naturalnym środowisku, a potem byłem w stanie oglądać prawdziwy podwodny potwór. Ja i kilku moich przyjaciół przyszedł do Mato Grosso do 10 dni w celu nurkowania na wodach lokalnych rzek i jezior. Miałem szczęście, że podczas jednego ze swoich nurkowań widziałem anakondy. To było po prostu świetnie! „- wspomina 53-letni Franco Banfi.

Spotkanie z ogromnym anakonda!

Szwajcarski nurek obserwował węża na kilka godzin. Początkowo mężczyzna popełnił serię zdjęć pod wodą, a później anakonda postanowił położyć się na plaży i wygrzewać się na słońcu.

„Dostałem nawet zobaczyć, jak polowanie anakondy. Na szczęście, wąż nie jest polowanie na mnie. Złapała małe kapibary, a następnie postanowił odpocząć na plaży. Oglądaj dobrze karmione wąż jest znacznie bezpieczniejsze niż głodny! „- wspomina z uśmiechem w rozmowie z nurka Daily Mail.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Żółw w śmiertelnym uścisku węża!Żółw w śmiertelnym uścisku węża!
Wobec węże i czapleWobec węże i czaple
Kapibara jako zwierzę domoweKapibara jako zwierzę domowe
Podwodny świat Bob CranstonPodwodny świat Bob Cranston
Humbaki u wybrzeży Kalifornii!Humbaki u wybrzeży Kalifornii!
Wymarłych gatunków ptaków wyglądało osteodontornis?Wymarłych gatunków ptaków wyglądało osteodontornis?
Ptaków drapieżnychPtaków drapieżnych
Najdłuższe zwierzęta lądoweNajdłuższe zwierzęta lądowe
Największy na świecie pijawkaNajwiększy na świecie pijawka
Alligator na piknik!Alligator na piknik!
» » » Spotkanie z ogromnym anakonda!

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru