po.perhegrigh.ru

Król wędkarstwo

Te spektakularne zdjęcia pokazują kolorowy zimorodek podczas jego wędkowania na rzece w przedmieściach Zachodnim Mollinga że w Kent (Wielka Brytania).

król wędkarstwo

Zdjęcie: Mark Bridger / West Malling w Kent, Wielka Brytania

Według różnych źródeł w zimy w Wielkiej Brytanii od 5 do 8000 zimorodki. Te małe ptaki, nieco większe niż zwykle wróbla, z bardzo barwnym upierzeniu znajdują się na całym Wyspach Brytyjskich, z wyjątkiem zachodniej Irlandii, Szkocji i Hebrydów Zewnętrznych.

król wędkarstwo

Nazwa angielska Kingfisher „przez zimorodka” - wyraźnie stwierdza, że ​​nikt nie będzie się przed nami, i „The Fisher King”. Te zdjęcia są niezwykłe 44-letni brytyjski Mark Bridger fotoamator (Mark Bridger). Człowiek wykonane specjalną wycieczkę do zachodniego Molling strzelać do procesu rybackiej zimorodek.

król wędkarstwo

- To naprawdę niezapomniany widok - mówi Mark korespondenci Daily Mail. - Kingfisher zegarki rybę z góry, siedzi na jakiejś gałęzi drzewa, a potem piorun nurkuje w wodzie, aw chwilę siedział w tej samej branży, ale z łupem w dziobie. Wszystko dzieje się w ciągu kilku chwil.

król wędkarstwo

Charyzmatyczny ptak może osiągnąć prędkość 25 mil na godzinę (11m / s) podczas nurkowania w wodzie, mające na swoją ofiarę. Ten zimorodek nadrukowane fotograf wydaje się być ciesząc się chłodną wodę swego czasu połowów w upalny dzień sierpnia.

król wędkarstwo

- W naszym kraju jest wiele wspaniałych miejsc do podjęcia zdjęcia dzikich zwierząt - powiedział Brytyjczyk. - Bardzo lubię zimorodki, ja po prostu podziwiać ten mały, ale bardzo szybki i odważny ptaka.

król wędkarstwo

- Kiedy obserwujemy ten ptak z zewnątrz, wydaje się, że wszystko jest podane na nią łatwo, ale patrząc na zdjęcia już wiesz, że to wymaga dużo nakładu połowowego podziwiany fotografa.

król wędkarstwo

- Wielu ludzi lubi moje zdjęcia, a ja dostaję wiele pozytywnych opinii - mówi Pan Bridger. - Ja nie próbuje przeszkadzać zwierzętom podczas filmowania, aby wyglądać naturalnie, jakby nie mam numeru.

król wędkarstwo

Aby uzyskać takie wysokiej jakości zdjęć musiał poświęcić dużo czasu i cierpliwości, ale warto - dodaje na koniec rozmowy, Mark Bridger.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Odważny zimorodekOdważny zimorodek
Król Jeleń w Richmond ParkKról Jeleń w Richmond Park
Cytaty o psach z ujścia wielkich ludziCytaty o psach z ujścia wielkich ludzi
Urodzony tamaryny Belfast Baby ZooUrodzony tamaryny Belfast Baby Zoo
Badylarka pospolita z fotografem marki BridgerBadylarka pospolita z fotografem marki Bridger
Złapać na gorącym uczynkuZłapać na gorącym uczynku
Widok z góry: zwierzęce oszałamiające zdjęcia OkavangoWidok z góry: zwierzęce oszałamiające zdjęcia Okavango
Powrót zimorodekPowrót zimorodek
Idealny strzał zimorodek Szkocki fotografIdealny strzał zimorodek Szkocki fotograf
Pies Zuckerberg Beast obchodzi piąte urodzinyPies Zuckerberg Beast obchodzi piąte urodziny
» » » Król wędkarstwo

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru