po.perhegrigh.ru

Śmieszne wideo z Morza gwiazd

Oglądać gwiazdy morza jednocześnie ciekawy i nudny. Co ciekawe, ponieważ te podwodne stworzenia są niezwykle piękne i naprawdę wyjątkowy, dobrze, nudne, ponieważ prowadzą siedzący tryb życia, a jeśli przenieść, poruszać się bardzo powoli!

Śmieszne wideo z Morza gwiazd

Fotograf Karin Brusaard odbywa się pod wodą kilka godzin, oglądając gwiazdy na morze. W efekcie, kobieta w ramionach pojawiła się kilka tysięcy zdjęć, łączenie, które mogłyby dostać trwania wideo dwie i pół godziny. Karin mądrze postanowił, że bardzo niewiele osób będzie zainteresowany, aby zobaczyć taki długi film, zwłaszcza, gdy prawie nic się nie dzieje na zdjęciu ...

„Po długim namyśle zdecydowałem się usunąć większość pośrednich obrazów, pozostawiając tylko klatek kluczowych. Potem zebrał pozostałe zdjęcia w minutowego filmu, w którym można zobaczyć, jak ruch rozgwiazdy wzdłuż dna w przyspieszonym tempie „- mówi 40-letnia Karin Brusaard.

Śmieszne wideo z Morza gwiazd

Okazało się dość ekscytujące. Po spędzeniu tylko chwilę swojego cennego czasu można zobaczyć, w jaki sposób porusza się nieprawidłowo rozgwiazda na dnie morza. Niektóre z nich pozostaje nieruchoma podczas całego filmu, podczas gdy inne (bardziej aktywny) dosłownie nawinięte kręgi wokół jego leniwych krewnych!

Śmieszne wideo z Morza gwiazd

„Myślę, że każdy, kto był widziany na rozgwiazdy morskiej. Oczywiście, jeśli nie specjalnie je ogląda, wydaje się, że nie poruszać, ale nie jest źle - po prostu rozgwiazdy bardzo powolne”- mówi Karin.

Co ciekawe, film zrobiony przez Karin, jest bardzo podobna do konwencjonalnych kamer miejskich. Jeśli przyspieszenie obrazu, ludzie będą również przenieść losowo, jak rozgwiazdy!

„Ja zwykle robienia zdjęć poruszającego się stworzeń morskich, ale tym razem postanowiłem zrobić rzeczy trochę inaczej i były całkowicie zadowolony z wyniku. Film okazał się bardzo zabawne „- powiedział dziennikarzom kobieta fotograf z Daily Mail.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Ciekawy lisa i fotografCiekawy lisa i fotograf
Nieoczekiwane spotkanie z olbrzymim HipponyNieoczekiwane spotkanie z olbrzymim Hippony
Nowonarodzone młode panda z ChinNowonarodzone młode panda z Chin
King Penguins - prawie jak ludzie!King Penguins - prawie jak ludzie!
Niezwykłe zdjęcia Nancy RoseNiezwykłe zdjęcia Nancy Rose
Ślimaki w dążeniu do wiśniŚlimaki w dążeniu do wiśni
Polar piętro świat NiklPolar piętro świat Nikl
Rekin znaleziony w stanie chodzić na dnie morzaRekin znaleziony w stanie chodzić na dnie morza
87 Lata stary papuga poncho87 Lata stary papuga poncho
Płaszczki KajmanyPłaszczki Kajmany
» » » Śmieszne wideo z Morza gwiazd

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru