po.perhegrigh.ru

Niezwykłe zdjęcia Nancy Rose

Jakiś czas temu, 58-letnia Nancy widział Rose w ogrodzie swego domu wiewiórki, siedząc tuż przy jednej z dyni. Małe zwierzę było jak rolnik edakogo którzy dumnie pozuje przed jego zbiorów. Kobieta to wszystko wydawało się tak zabawne, że zdecydowała się wykonać serię zdjęć z białka.

Niezwykłe zdjęcia Nancy Rose

„To wydarzenie dało mi pomysł stworzenia całego albumu poświęconego białek. Chciałem uchwycić białka w sytuacjach znanych osobie, i ocenić, czy to ja, czy nie stało - trzeba”- mówi Nancy Rose dziennikarzy z Daily Mail, gdzie niektóre z jej zdjęć zostały opublikowane.

W celu dokonania dzikie wiewiórki interesuje się fotografią, Nancy Rose wykorzystywane wiewiórki ulubioną leczeniu - orzechy. Podczas tworzenia scen kobieta delikatnie zapryatyvala orzechy miniaturowe rekwizyty zmusić zwierzęta do podjęcia tej czy innej pozycji.

Niezwykłe zdjęcia Nancy Rose

Na przykład na zdjęciu powyżej, w którym białko jest podobno gotowy do grilla, miniaturowy pan leży kilka orzechów, i aby dostać się do nich trochę zwierzę musiało stanąć na tylnych łapach i oprzeć się na przedniej części pieca.

Niezwykłe zdjęcia Nancy Rose

„Jeden z moich ulubionych zdjęć - sceny o tym, jak wiewiórka spacery z małym dzieckiem, będąc na wózku inwalidzkim. Wierzę, że obraz był bardzo zabawny „- mówi Nancy.

Niezwykłe zdjęcia Nancy Rose

Może się wydawać, że niektóre zdjęcia zostały podjęte w studio, ale tak nie jest. Nancy fotografowane wyłącznie w ogrodzie swego domu i wyjątkowo dzikiego białka. Aby utworzyć tło na pewnym krótkim odgrywa kobieta włączyła obraz, który jest zamontowany na płocie w moim ogrodzie. Jest na tle obrazy zostały stworzone przez najbardziej interesujących zdjęć.

Niezwykłe zdjęcia Nancy Rose

Wiewiórka próbuje rozpalić ogień w lesie zimą. W rzeczywistości, obrazy tła został sporządzony z góry na specjalnej tkaniny.

Niezwykłe zdjęcia Nancy Rose

„Najtrudniejsze były pierwsze dni, gdy białko dosłownie oglądać w ogrodzie. Nieco później, oni są przyzwyczajeni do tego, że codziennie o czekaniu kilka orzechów i zaczął iść i zobaczyć regularnie, a ja w końcu udało się rozpocząć realizację swojego planu tworzenia fotostsenok”, w tym samym czasie swoje na ogrodzeniu mojego domu - mówi Nancy Rose.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Zabawka był zdecydowanie koryta i ptaków przez wiewiórkiZabawka był zdecydowanie koryta i ptaków przez wiewiórki
Wiewiórka i orzechWiewiórka i orzech
Bełchatów z Zoo am Meer BremerhavenBełchatów z Zoo am Meer Bremerhaven
Niezwykłe śniadanie Moskwa białkaNiezwykłe śniadanie Moskwa białka
Wiewiórki latające Cukier - niezwykłe białka z Australii!Wiewiórki latające Cukier - niezwykłe białka z Australii!
Star Wars: Episode wiewiórkiStar Wars: Episode wiewiórki
Albinosy wiewiórki z Jubilee ParkAlbinosy wiewiórki z Jubilee Park
Lwiątko wraca do domu jego niespokojnyLwiątko wraca do domu jego niespokojny
Niezwykłe zdjęcia szczurówNiezwykłe zdjęcia szczurów
Wiewiórki uwielbiam również słodyczeWiewiórki uwielbiam również słodycze
» » » Niezwykłe zdjęcia Nancy Rose

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru