po.perhegrigh.ru

Nowonarodzone młode panda z Chin

Około pięć tygodni temu, rezerwat przyrody Wolong w Chinach, w prowincji Syczuan, Panda kuba urodził. Niestety, dziecko urodziło się trochę przedwcześnie, więc specjaliści musieli wycofać go z matką i umieszczone w inkubatorze, gdzie spędził ostatnie miesiące ...

Nowonarodzone młode panda z Chin

Na zdjęciu dziecko jakby witając świat, wymachując maleńką łapę!

Teraz życie dziecka nie jest zagrożone, a chińscy eksperci zdecydowali się pokazać dziennikarzom cub. W inkubatorze, gdzie młode wciąż przegapili fotograf Katarzyna tła. Kobieta już obserwował dziecko na chwilę, a poniżej można zobaczyć więcej zdjęć tego wspaniałego dziecka!

Urodzony kuba pojawiła się dość okruchy. Wielu ekspertów nawet postanowił, że nie będzie w stanie iść, ale nic się nie stało. Od momentu urodzenia 37 dni niedźwiedź mocno rosło i nabierało mocy.

Nowonarodzone młode panda z Chin

I w tym zdjęć malucha delikatnie przenosi swoją matkę. To zdjęcie zostało zrobione po kilku godzinach po urodzeniu ...

„Spędziłem w miejscowym ośrodku dla ochrony pand prawie cztery lata. W tym czasie ja zgromadziły wiele ciekawych zdjęć tych niezwykłych niedźwiedzie czarno-biały. Ten dzieciak udało mi się sfotografować po raz pierwszy niemal w pierwszych godzinach swego życia na tym świecie. Nieco później został umieszczony w inkubatorze, ale odwiedziłem go okresowo i udało mi się zrobić kilka zdjęć. Kiedy się urodził, był najbardziej jak wielkim hot dog: wszystko tak różowo, z kilkoma białe włosy na jego ciele. Teraz łydka jest już bardziej jak pandy dorosłych, jak jesteśmy przyzwyczajeni do ich zobaczyć „- mówi Katherine Von.

Nowonarodzone młode panda z Chin

Zdjęcie przedstawia cielę jest już w specjalnym inkubatorze. Tutaj jest stale kontrolowane weterynarzy, ponieważ w tej chwili dziecko jest najbardziej narażone na różnego rodzaju choroby.

Katarzyna jest nie tylko fotografem. Na specjalności jest ona także lekarz weterynarii. Ona już dawno pracował w Kolorado (USA), ale kiedy otrzymał ofertę z Chin nie mogła odmówić.

Nowonarodzone młode panda z Chin

„Typowa czarna kolorystyka wokół oczu i uszu cieląt pojawia się już po 5-7 dniach. Jednak w tym czasie, nadal niewiele przypominają swoich rodziców, dorosłych „- Katarzyny notatki tło w wywiadzie dla Daily Mail.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Lenistwo niedźwiadek z National ZooLenistwo niedźwiadek z National Zoo
Lesser uczy pandaLesser uczy panda
Bliźniaki panda zoo Atlantydy zostały nazwaneBliźniaki panda zoo Atlantydy zostały nazwane
Płytkie panda WisconsinPłytkie panda Wisconsin
Hieny z Monarto zooHieny z Monarto zoo
Young red panda z Hamilton ZooYoung red panda z Hamilton Zoo
Cub panda z Vienna ZooCub panda z Vienna Zoo
Orangutan kuba znalazła swój dom w Brookfield ZooOrangutan kuba znalazła swój dom w Brookfield Zoo
Cub panda z San Diego, aby określić płećCub panda z San Diego, aby określić płeć
Dziecko urodziło się w takin Los Angeles ZooDziecko urodziło się w takin Los Angeles Zoo
» » » Nowonarodzone młode panda z Chin

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru