po.perhegrigh.ru

Ślimaki w dążeniu do wiśni

W wyścigu okazało nie trzeba być super-szybki, a dwie konkurujące ślimaki udowodniliśmy. Na niezwykłych obrazów autorstwa-przyrodnik Eugeniusz Anatolich dwa małża wspiąć się na perkozy.

Ślimaki w dążeniu do wiśni

Zdjęcie: Eugene Anatolich (Anatolih Jewgienij)

Każdy z nich wydawało się w pośpiechu, aby na pierwszym miejscu do mety, aby dostać główną nagrodę wyścigu - Dojrzałe wiśnie leżące na czapki grzybów. Eugene zajmuje makro, a jego ulubione postacie stają się ślimak, który, na szczęście, zawsze pod ręką fotografa.

Aby takie niezwykłe zdjęcia Eugene ras skorupiaki, które są następnie chętnie pozują do niego. - Bardzo lubię tworzyć ciekawe scenariusze dla moich ślimaków - mówi autor. - Kiedyś miałem świetny pomysł z pościgu, który będzie wykonywał ślimaki jeden po drugim. Od razu wizualizacji obrazu.

Ślimaki w dążeniu do wiśni

- Dwie najwolniej stworzenia żyjące na naszej planecie, nie może być tak wolno, jak zwykliśmy myśleć. Ale jak wykazano na zdjęciu? To było głównym zadaniem w tej chwili - dzieli się swoimi przemyśleniami fotografa.

- Ten „wyścig” na zdjęciu nie jest łatwe. Włożyłem ślimaki na trzonie, i zaczęli się poruszać. Po pierwsze, nie są one szczególnie gorliwi, ale kiedy mogę umieścić na kapelusz dojrzałych wiśni - ślimak przyspieszone. Co jest dość trudne makro - mówi jego praca Eugene.

Ślimaki w dążeniu do wiśni

- Pierwszym był ślimak o zróżnicowanej strukturze, a jakiś czas nie przekazał stanowisko. Ale wkrótce ich role zostały odwrócone i mety wszedł ślimak z wzór w paski. Cętkowane ślimak nie chcą zrezygnować tak łatwo, i cały czas próbuje powstrzymać swojego przeciwnika, starając się wyrzucić ją na ziemię.

- To było tak ekscytujące obserwować tych stworzeń. Działka jest bardzo podobny do hollywoodzkiego hitu. I jak to zwykle bywa w takich filmach - po wygraniu miły facet!

Ślimaki w dążeniu do wiśni

- I ja też myślałem, że nie powinno być tylko jeden zwycięzca, ale ku mojemu zaskoczeniu, uczestnicy podzielili nagrodę dla dwóch osób. To jak to się skończyło happy end! - radośnie podsumował Eugene.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Uprawa i hodowla ślimakówUprawa i hodowla ślimaków
Gigantyczne afrykańskie ślimaki - AchatinaGigantyczne afrykańskie ślimaki - Achatina
Wodne ślimaki: rodzaje opieki, korzyści i wadyWodne ślimaki: rodzaje opieki, korzyści i wady
Eat ślimaki?Eat ślimaki?
Uruchamianie żyrafy autorstwa Charlene bakkioniUruchamianie żyrafy autorstwa Charlene bakkioni
Użycie ślimaków w kosmetologiiUżycie ślimaków w kosmetologii
Pasza na ślimaków lądowych?Pasza na ślimaków lądowych?
Eksploatacja i konserwacja Achatina: doskonały dla zapracowanych ludzi zwierzakaEksploatacja i konserwacja Achatina: doskonały dla zapracowanych ludzi zwierzaka
Marisa - wow ślimak ....Marisa - wow ślimak ....
Ślimaki lądowe: rodzaje i treśćŚlimaki lądowe: rodzaje i treść
» » » Ślimaki w dążeniu do wiśni

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru