po.perhegrigh.ru

Tarsier do polowania

Australijskich fotografów rezerwaty Jürgen Freund (Juergen Freund) przejeżdżających przez terytorium Parku Narodowego Tangkoko (Tangkoko Park Narodowy), Indonezja, udało się wykonać serię zdjęć, które doskonale jasne, jak polować na małą nocną Creature - wyrak upiór, lub jak to nazywa tarsjusz duch.

Tarsier do polowania

Photo: Juergen Freund podróżował / Tangkoko Park Narodowy, Indonezja

To niczego polny siedzący na drzewie, nie pozostawiają żadnych szans, gdy tarsjusz postanowił je zjeść. Piękny szybkość reakcji i zdumiewające Unikatowe Warunki fizyczne pozwalają tarsiers w powietrzu, aby skok dwa metry długości, a zarazem precyzyjnie do przejęcia zdobycz.

Tarsier do polowania

Fotograf opuścił swój dom w Cairns i wykonane specjalną wycieczkę do Indonezji, aby zobaczyć to niezwykłe zwierzę z dużymi oczami, prawie przypominający zabawki Furby. Jurgen marzenie zrealizowane - nie tylko widział tę małą istotę, ale był w stanie uchwycić jego polowania, i to jest bardzo trudne, ponieważ zwierzę woli polować w nocy.

Tarsier do polowania

Te naczelne przyzwyczaili się do obecności ludzi: codziennie wielu turystów przybywa do tego parku przed zachodem słońca, aby zobaczyć miejscowy punkt orientacyjny - The tarsiers, która wychodzi z kryjówki właśnie w tym czasie.

Tarsier do polowania

- Kiedy w końcu dotarłem do tego miejsca i zobaczył tarsiers, zdałem sobie sprawę, że było to najbardziej piękne i słodkie puszyste guzki na całym świecie, - dzieli się swoimi wrażeniami z dziennikarzami Daily Mail, pan Freund.

Tarsier do polowania

- Oni wydzielają ostry, ale całkiem przyjemne dźwięki, gdy rozmawiają ze sobą. Ale przede wszystkim jestem pod wrażeniem ich oczach - jest wyjątkowo duże oczy w stosunku do swojego ciała. Są one bardzo podobne do zabawki Furby. To niewiarygodne! - dodał.

Tarsier do polowania

A następnie złapał modliszki. Photo: Juergen Freund podróżował / Tangkoko Park Narodowy, Indonezja

- Strzelać tarsiers musiałem siedzieć pod drzewem figowym, gdzie spali przez około godzinę. Musiałem być cierpliwy, ale został nagrodzony z nawiązką - trochę Yoda wyszedł ich zagłębieniach i rozpoczął polowanie.

Tarsier do polowania

Wręcz przeciwnie pnia drzewa siedział polny, a jego tarsiers obowiązuje odległość dwóch metrów. Wszystko działo się bardzo szybko - dosłownie sekundy i tarsjusz już na drugim drzewie - siedzi i żuje jego obiad. Jest bardzo zwinna i szybka bestia! Po prostu niesamowite! Dla niego, bez względu na to kto złapać - czy polny Modliszka, wszystkie te owady, nie ma praktycznie żadnych szans na ucieczkę.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Spotkanie z gepard w Serengeti National ParkSpotkanie z gepard w Serengeti National Park
Lazy Bear z parku CabárcenoLazy Bear z parku Cabárceno
Gophers od parku przyrody w Czechach RaduczGophers od parku przyrody w Czechach Raducz
Rozpaczliwa walka o życieRozpaczliwa walka o życie
„Biały Duch” Park Narodowy Etosha„Biały Duch” Park Narodowy Etosha
Ile z tego spojrzenia ...Ile z tego spojrzenia ...
Mały kiwi z National ZooMały kiwi z National Zoo
Kontaktowy młode goryle z Virunga ParkKontaktowy młode goryle z Virunga Park
W Indonezji, znalazł utraconą formę malutkich naczelnychW Indonezji, znalazł utraconą formę malutkich naczelnych
Werner Freud i jego wilkiWerner Freud i jego wilki
» » » Tarsier do polowania

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru