po.perhegrigh.ru

Rozpaczliwa walka o życie

Te niesamowite zdjęcia pokazują tragiczny moment walka miodu macierzystego łosia i stado wilków, drapieżnikami lub oszust próbuje odeprzeć małe cielę od matki, która bezinteresownie - z odwagą unikalny dla matki - stara się chronić ją tylko młode.

Rozpaczliwa walka o życie

Zdjęcie: Patrick Endrews / Denali National Park

Seria obrazów autorstwa Wildlife Endreusom Patrick (Patrick Endrews) w Denali National Park (Park Narodowy Denali), zlokalizowany w samym sercu Alaski.

Rozpaczliwa walka o życie

Zdjęcie: Patrick Endrews / Denali National Park

Fotograf wykonane specjalną wycieczkę do tego miejsca, do robienia zdjęć przyrody. Słyszał wiele opowieści z jego przyjaciół - takich jak fotografów, przyrodników, jak sobie o tym, jak wilki atakują łosia, ale tragiczna scena widział po raz pierwszy.

Rozpaczliwa walka o życie

Zdjęcie: Patrick Endrews / Denali National Park

- Biedne Ełk, wbite bagna w środku tundry, starała się chronić jej nowonarodzone cielę - mówi Patrick.

Rozpaczliwa walka o życie

Zdjęcie: Patrick Endrews / Denali National Park

- Ona walczyła zaciekle z dużej paczki wilk próbuje zranić ich kopyta, ale siły były nierówne. Volkov było zbyt dużo i znowu i znowu zaatakował.

Rozpaczliwa walka o życie

Zdjęcie: Patrick Endrews / Denali National Park

Ich ataki stały się coraz częstsze, a łosie osłabiony ... I w końcu, ich wysiłki nie poszły na marne Wilki :. zdołał wykorzystać ten moment i złapał małego cielaka. Ale była zmęczona i opuszczony, pozostał na swoim miejscu. Jej dziecko zmarło, a ona nie ma powodu, aby kontynuować walkę.

Rozpaczliwa walka o życie

Zdjęcie: Patrick Endrews / Denali National Park

Rozpaczliwa walka o życie

Zdjęcie: Patrick Endrews / Denali National Park

45-letni fotograf był świadkiem tego tragicznego scenę o 8 wieczorem, gdy chodziło o opuszczenie terytorium Parku Narodowego.

Rozpaczliwa walka o życie

Zdjęcie: Patrick Endrews / Denali National Park

- Niestety, wilki były dużo, więc nie miała szans - mówi Pan Endreus. - Zaatakowali go ze wszystkich stron. Growling wilki i szum wody echem po lesie. Miałem nadzieję, że do ostatniej chwili, że łoś będzie w stanie poradzić sobie z nimi, ale tak się nie stało.

Rozpaczliwa walka o życie

Zdjęcie: Patrick Endrews / Denali National Park

Rozpaczliwa walka o życie

Zdjęcie: Patrick Endrews / Denali National Park

- Byłem pełen sprzecznych emocji - adrenalinę ekstremalnych odbyło fotografowania i rozczarowanie po śmierci małego cielaka. Jest oczywiste dla nas - ludzi żyjących w nowoczesnych warunkach trudno jest pogodzić się ze śmiercią każdej żywej istoty, zwłaszcza bardzo młodych, takich jak łosie niemowlęcych.

Rozpaczliwa walka o życie

Zdjęcie: Patrick Endrews / Denali National Park

- Ja przyjeżdżamy do tego parku przez 30 lat, ale te zdjęcia udało mi się zrobić za pierwszym razem. Jestem bardzo dumny, że miałem szansę, aby usunąć tę tragiczną historię, która pozwala uświadomić sobie, jak kruche i zarazem nieskończenie potężny świat przyrody.

Rozpaczliwa walka o życie

Zdjęcie: Patrick Endrews / Denali National Park

Wideo: Patrick Endrews / Denali National Park
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Surykatki of HertfordshireSurykatki of Hertfordshire
Safari Park Oregon opiekowała baby cheetahSafari Park Oregon opiekowała baby cheetah
Kłótliwy goryl przeniesiona do innego zooKłótliwy goryl przeniesiona do innego zoo
Spotkanie z gepard w Serengeti National ParkSpotkanie z gepard w Serengeti National Park
Elk ze dzikiej przyrody parku Northwest TrekElk ze dzikiej przyrody parku Northwest Trek
Zoo Cotswold Wildlife Park surykatki uzupełnianieZoo Cotswold Wildlife Park surykatki uzupełnianie
„Biały Duch” Park Narodowy Etosha„Biały Duch” Park Narodowy Etosha
Mały kiwi z National ZooMały kiwi z National Zoo
Kontaktowy młode goryle z Virunga ParkKontaktowy młode goryle z Virunga Park
Lwiątko wraca do domu jego niespokojnyLwiątko wraca do domu jego niespokojny
» » » Rozpaczliwa walka o życie

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru